واکنش احسان علیخانی درباره کنایه اش به چاوشی

احسان علیخانی ، محسن چاوشی
احسان علیخانی یکشنبه در برنامه سه ستاره حرف هایی زد که آن را کنایه به چاوشی نسبت دادند, علیخانی به این موضوع در اینستاگرام واکنش نشان داد.

رفاقت احسان علیخانی با محسن چاوشی

در هفته های اخیر انتقاداتی به محسن چاوشی وارد شده که صدای او را دستگاهی می دانند و عدم برگزاری کنسرت از سوی را هم به همین دلیل ارزیابی می کنند. تازه ترین کنایه به محسن چاوشی را هم احسان علیخانی در برنامه سه ستاره شبکه ۳ مطرح کرد.

احسان علیخانی در صفحه اینستاگرام خود عکسی با محسن چاوشی با کپشن «رفاقت» منتشر کرد تا غائله یک شنبه شب برنامه سه ستاره را بخواباند.

احسان علیخانی با انتشار عکسی دو نفره از خود و محسن چاوشی در صفحه اینستاگرامش با کپشن «رفاقت» نسبت به آن چه رسانه ها کنایه اش به چاوشی خوانده بودند، واکنش نشان داد.

شامگاه یکشنبه ۱۵ اسفند، احسان علیخانی در برنامه «سه ستاره» که با اجرای او و آرش ظلی پور و با حضور خوانندگان کاندید بهترین تیتراژ تلویزیونی روی آنتن شبکه سه سیما رفته بود، سخنی بر زبان آورد که بعضی آن را کنایه به محسن چاوشی دانستند.

احسان علیخانی

احسان علیخانی و محسن چاوشی

در آن برنامه، علیخانی گفته بود:«… ما خیلی خواننده داریم که زنده نمی خوانند، به نظر من کسی که زنده می خواند خواننده است، از این نمونه خوانندگان که هیچ وقت اجرای زنده نکرده اند، داریم.»

آرش ظلی پور هم در همین باره گفت:«الان همه خوانندگان شروع به فیلم گرفتن از خودشان در راهرو می کنند که دارند می خوانند و صدایشان دستگاهی نیست.»

واکنش احسان علیخانی درباره کنایه اش به چاوشی

این مطالب را نیز ببینید!

مهاجرت الهام عرب مدل جنجالی به دبی + عکس

الهام عرب مدلینگ اینستاگرامی که با حضور خود در برنامه ماه عسل جنجال به پا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.