اخبار فرهنگی

عکس های جشن تولد متفاوت مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی متفاوت از جشن تولد ۲۱ سالگی اش به روز کرد.

مریم مومن بازیگری که با نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت شناخته شد یکی از چهره های تازه کار دنیای هنر است که روز گذشته ششم مردادماه تولد ۲۱ سالگی اش را جشن گرفت.تولد مریم مومن

فخرالزمان بانوی عمارت در اولین نقشش در این سریال چنان خوش درخشید که به نظر میرسد این نقش یکی از ماندگارترین نقش های کارنامه هنری خانم بازیگر تا پایان دوره کاری اش در سینما و تلویزیون باشد.

عکس هایی از جشن تولد ۲۱ سالگی مریم مومن

مریم مومن بازیگر بانوی عمارت صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی متفاوت از جشن تولد ۲۱ سالگی اش به روز کرد و از تمام همراهانش برای تبریک های ویژه روز تولدش تشکر کرد.

مریم مومن

عکسی از جشن تولد مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

مریم مومن درسال ۱۳۷۷ در مشگین شهر متولد شده اسـت. این بازیگر جوان در حال حاضر دانشجوی رشته بازیگری اسـت. وی فعالیتش را از تئاتر شروع کرد و سریال بانوی عمارت نخستین کار تلویزیونی اوست. او در حال حاضر مجرد اسـت.

مریم مومن

مریم مومن بازیگر بانوی عمارت و عزیزالله حمیدنژاد کارگردان این سریال

عزیزالله حمیدنژاد کارگردان سریاال بانوی عمارت از بازیگر تازه کاری برای نقش اصلی فیلمش استفاده کرد و مریم مومن در اولین تجربه بازیگری اش در نقشی جدید توانست نگاه های مثبت زیادی را به خود جلب کند و بعد از گذشت چند ماه از اتمام این سریال هنوز هم بسیاری از مخاطبان او را با نام فخرالزمان می شناسند.

مریم مومن

عکسی از تولد مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

مریم مومن از طریق تست بازیگری و به دلیل نزدیکی چهره اش به نقش تاریخی فخرالزمان برای بازی در این نقش انتخاب شد و با بازی در این سریال به آرزوی همیشگی اش در دنیای هنر دست یافت.

مریم مومن

عکس متفاوت مریم مومن در روز تولدش

مریم مومن

عکسی از مریم مومن با تیپی متفاوت در روز تولدش

مریم مومن

عکسی از تولد ۲۱ سالگی مریم مومن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا