پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

فال سال ۲۰۲۰ – برای متولدین مهر تا اسفند

فال ماهانه, فال سال 2019

فال سال مهر:
خلاصه:

در سال ۲۰۱۹ عملی نیک و خداپسندانه انجام میدهید که در قبال این عمل ، خداوند صد چندان آن را ارزانی خواهد کرد و خودتان نیز خوشحال و مسرور خواهید شد ،

نیتی دارید که بسیار نیکو و پسندیده است و مطمئن باشید که در صورت اجرای این نیت به هدف خود میرسید و موفقیت را در آغوش خواهید کشید اما در این راه نباید تعجیل کنید.

مدتی است که تصمیم به انجام کاری گرفته اید اما شک و دودلی مانع انجام آن شده است ؛ به دلتان بد راه ندهید و به خدا توکل کنید و مطمئن باشید خداوند شما را همراهی خواهد کرد.

عاشقانه:

اگر مجرد هستید فال سال۲۰۱۹ متولدین مهر پیش بینی می کند که زمان آن رسیده که در این سال خوب با آن شخص بخصوص و خاص دیدار خواهید کرد. شما همیشه در روابط خوب بوده اید

شما به خوبی با جریانات انطباق پیدا می کنید البته اگر این لازم باشد. این مهارت محوری شما در سال ۲۰۱۹ نیز برای ایجاد روابط جدید و آوردن آن شخص خاص به یک موقعیت جدید بکار گرفته خواهد شد. طبیعت خلاقانه شما باعث بهبود روابط عاشقانه با شریک زندگی تان خواهد شد.

فرصت های شغلی:

 

امسال فرصت ها ی شغلی اندکی برایتان پیش خواهد آمد و از نظر شغلی و مالی کمی می ترسید نگران نباشید
ستاره ها به نفع شما خواهند درخشید و بسیاری از درهای تازه به سمت شما گشوده خواهد شد اندکی صبر کنید

امور مالی:

فرصتهای خوبی در سال ۲۰۱۹ برای متولدین مهر ایجاد نخواهد شد گاهی از نظر مالی در تنگا قرار خواهید گرفت اما این زمان خوبی برای توجه به پس انداز و سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای آینده است. اگر تصمیم های مالی عاقلانه ای امسال بگیرید بدون شک از مزایای آن در سالهای آینده نیز بهرمند خواهید شد.

سلامتی:

چیزهایی که در مسیر شما در بیشتر قسمتهای سال ۲۰۱۹ هستند همگی در حد اعتدال باید باشند و سلامتی شما نیز یکی از آنها خواهد بود.
پیش بینی فال سال ۲۰۱۹ برای متولدین مهر ماه این است که امسال یک سال پر استرس خواهد بود

خیلی به اطرافتان توجه نکنید و به خبر های بد و همه چیز در روال عادی خود و به سلامتی در حال حرکت مثل یک قایق در برکه ای آرام است.

خانواده:

احساس شما سراسر خانواده دوست خواهد بود و در این سال زمانی که دوستی های جدیدی پیش می اید شما ترجیح می دهید بر آن دوستی های قدیمی خود تمرکز کنید بجای دوستی های تازه تر.

مسافرت:

سال ۲۰۱۹ برای متولدین مهر سال بسیار خوبی برای مسافرت خواهد بود و ممکن است چندین سفر داشته باشید. بهتر است اجازه دهید به خودتان که سفرهای امسال شما ترکیبی از کار وتفریح و لذت بردن باشند.

عکس پروفایل سال 2019

============================================

فال سال آبان:

خلاصه:

یک سال طبیعی در پیش دارید و بهتر است در سال ۲۰۱۹ از دادن تعهدات شفاهی خودداری کنید.

ممکن است اختلافاتی در زندگی شخصی و یا خانواده پیش آید. از برخوردهای قابل ملاحظه دوری کنید.

پیشرفت در کارها با تلاش سخت حاصل می گردد.

ممکن است مجردهای متولدین آذر در سال ۲۰۱۹ یک پیشنهاد ازدواج داشته باشند که از یک رابطه پرشور و انرژی حاصل می گردد که سراسر عشق است. شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است.

شرکت در جلسات رقابتی و یا آزمون ها نتایج عالی برایتان خواهند داشت.

اعتماد به نفس ذاتی شما برا انجام تکالیف در زمان مقرر ستودنی است و این احساس را به زیر دستان و اطرافیان خود انتقال می دهید.

این سال کارها بصورت روان پیش می روند. پروژه های بلند مدت با موفقیت دنبال می شوند و در پایان سال به سود یکجای آنها خواهید رسید.

قراردادهای بزرگی باتوجه به شغلتان بدست می آورید. می توانید در امور مالی محتاطانه تر اقدام کنید و سعی کنید به سرمایه گذاری های بهتری بپردازید.

عاشقانه:

فال عشق سال ۲۰۱۹ متولدین آبان پیش بینی می کند که روابط عاشقانه فقط آنهایی نیستند که برای آزمایش باشند.

در این سال شما بسیاری از چیزهای اضافی زندگی تان را رو دور خواهید ریخت. در سال ۲۰۱۹ تمرکز شما بیشتر بر دوستی های عمیق و معنی دار است و از دوستی های غیر از این جدا خواهید شد.

خیلی ها دوستی را فقط در پوا خلاصه میکنند مراقب آنها باشید

فرصت های شغلی:

در گذشته از کار و تلاش سخت شما قدردانی نمی شد اما این در حال تغییر است. در سال ۲۰۱۹ باید گفت که فرصتهای تازه و هیجنان انگیز شغلی در پیش ندارید

طبیعت متولدین آبان محافظه کار است و با احتیاط خود را در معرض خطرات و ریسک کردن ها قرار می دهد اما اگر شما خواستار رسیدن به پله های بالاتر هستید پس باید این تغییرات را پذیرا باشید.

امور مالی:

امور مالی به تنگنا کشیده شده متولدین آبان در سال ۲۰۱۹ به شکوفایی خواهد رسید. احتمالا یک بدهی بزرگ را تمام خواهید کرد یا در مراحل پایان پرداخت اقساط وام یا خرید ماشین یا هزینه های فارغ التحصیلی بچه هایتان هستید.
حواستان باشد یک فرصت سرمایه گذاری در این سال برای شما پیش می آید این فرصت را کنار بگذارید زیرا پولتان را از دست می دهید

سلامتی:

احساس فوق العاده ای در سال ۲۰۱۹ برای متولدین آبان پیش بینی می شود که خبر از سلامتی او خواهد داد. شما در این سال ابتدا خیلی پر استرس هستید و لحظات سختی دارید اما در انتهی سال با موفقیت سطح استرس را کاهش داده و به زندگی عادی خود باز خواهید گشت.

خانواده:

روابط شخصی شما در سال ۲۰۱۹ به احتمال زیاد با تغییراتی همراه هستند. تلاش بسیاری برای خارج شدن از راحتی و گسترش روابط شخصی خود خواهید داشت.
شما در روابط موجود با محدودیت های آگاهانه آشنایی دارید و تصمیم خواهید گرفت که با حل مشکلات جلوی زیان خود را بگیرید. در هر صورت شما برای این شاد هستید.

اصلاحات وضع خود:

در این سال فرصتهای بسیاری برای شما وجود دارد فقط شما باید برای رسیدن به آنها تلاش کنید. بسیاری از اینها با تلاش و کوشش بسیار بدست خواهند آمد البته تلاشی روزانه.
خود را در معرض چالشهای جدید و هر روزه قرار دهید حتی اگر یک چیز ساده اما جدید مثل یک فنجان قهوه باشد. این کمک خواهد کرد که مرزهای توانایی های خود رو گسترش دهید. و این انواع فرصت های جدید که ممکن بود شما آنها را از دست رفته پیش بینی کنید ، بدست آیند.

مسافرت:

در سال ۲۰۱۹ شما نیاز به کمی توقف و استراحت خواهید داشت زیرا شما خیلی در جریانات و فشارهایی از تمامی جهات هستید و حتی گاهی فشار از سمتی بسیار دور. به هر حال سال ۲۰۱۹ سال بسیار خوبی برای سفر کردن است حتی به این معنی که آن سفرها بسیار کوتاه باشند چون شما احتیاج به زمان برای استراحت و دور شدن از فشارهای زندگی روزانه خود دارید.

============================================

فال سال آذر:

خلاصه:

فال صورت فلکی کمان دار در سال ۲۰۱۹ به شما این فرصت را برای بهبود مهارتهای خود به عنوان زمانی برای نشان دادن نگرشهای جدید خود را نسبت به زندگی ،خواهد داد.
در چند سال گذشته شما تغییرات بزرگی را تجربه کرده اید و در حال حاضر زمان تعریفهای تازه فرا رسیده. حالا شما یک ایده بهتر از آنچه واقعا در زندگی می خواهید ،دارید و آماده اید به سمت آن حرکت کنید.

سال ۲۰۱۹ برای متولدین آذر سالی سراسر از تغییراتی است که چند سال پیش آنها را خواسته بودید.
شغل شما و روابط و حتی چشم اندازهای شما و همه چیز توسط همین تغییرات دچار تغییر شده اند.
شما آماده برای متوقف کردن تلاش ها و شروع یک لذت بردن واقعی از زندگی خود در سال ۲۰۱۹ هستید. البته که این فقط برخی از فرصتهای ارائه شده برای انجام آنچه که میخواهید است.

عاشقانه:

در سال ۲۰۱۹ متولدین ماه آذر شاهد روابطی هستند که در دو سال گذشته شروع شده بوده و این روابط ساخته و پرداخته شده اند و از این پس نیز در حال بهتر شدن در این سال خواهند بود.
در سال ۲۰۱۹ پیش بینی میکنم که صورت فلکی کمان دار برای جان سالم به در بردن از چالش های عشقی هر نوع ارتباط خود را گسترش دهید.
اگر رابطه شما جان ندارد در سال ۲۰۱۹ ممکن است احساس بی تجربه بودن داشته باشید. اما عشق واقعی در همین نزدیکی شماست و فقط باید امکانات پیدایش آن را ایجاد کنید.

فرصت های شغلی:

امسال زمان بسیار خوبی برای تمرکز بر امور شغلی است. شما ممکن است تصور کنید که چند سال گذشته با رکود مواجه بودید اما با ایجاد تغییرات در این سال شما به خودتان اجازه می دهید به میدان بازگشته و از موفقیت های خود واقعا لذت ببرید.
سال ۲۰۱۹ بهترین زمان برای انجام برای تغییرات است و پیش بینی میکنم که شما از این فرصت بدست آمده نهایت لذت را از سال خود خواهید برد.

امور مالی:

در سال ۲۰۱۹ برای متولدین آذر زمانی که صحبت از امور مالی میشود باید با احتیاط شوید. از هر گونه قرض گرفتن پول خودداری کنید و این باعث میشود شما به خودتان و زندگی تان بزرگترین لطف را کرده باشید. به دنبال یک شغل خوب است که شما به خوبی برخی از موانع مالی متوسط امسال رد پشت سر خواهید گذاشت اما شما باید برای آن آماده باشید.
این مهم است که بیش از هر عملی ، هر چند به جهت ساختن یا ایجاد تغییرات هستید باید برای افزایش سطح شادی خود تلاش کنید. و این بسیار مهم است که برای شادی و تفریح خود مقداری پول پس انداز کنید که بتوانید رویاهای خود را محقق کنید.

سلامتی:

برای متولدین آذر در سال ۲۰۱۹ از نظر سلامتی پیش بینی میکنم

شما از شر بسیاری از انرژی های منفی رهایی پیدا میکنید و پس از این زندگی به شما لبخند خواهد زد. با شکوفایی ذهنی و اعتماد به نفس و توجه به سلامت جسمانی خود به دنبال دستیابی به یک احساس بسیار بزرگ هستید.

 

خانواده:

در سال ۲۰۱۹ روابط متولدین آذر با دیگران یا اطرافیان همچون چند سال گذشته است و تفاوتی آشکار نخواهد داشت. دوستی ها در حال تغییر هستند اما آنهایی که خوب هستند ارزش جنگیدن را دارند.
پیش بین های سال ۲۰۱۹ برای متولدین ماه آذر این است که در این سال شما برای افراد سطحی نگر هیچ جایی در زندگی تان وجود ندارد. افرادی که ارزش خود را آنگونه که هستند نشان می دهند در اولویت هستند و شما با ارزیابی آنها تصمیم به دوستی و یا حذف آنها می کنید.

خانه شما در سال ۲۰۱۹ بسیار مهم خواهد بود زیرا شما رویاهای خود را در خانه خواهید یافت و شاید شما تحت برخی بازسازی هایی برای خانه فعلی خود هستید که آن را تبدیل به خانه رویایی تان کنید.
به هر صورت این دلهره آور به نظر می رسد به خصوص اگر مقدار زیادی پول صرف این کار شود. در صورت موفقیت و پایان سختی های این کار ، شما بسیار شاد خواهید شد از بهبودی که در خانه ایجاد کرده اید.

اصلاحات وضع خود:

شما در چند سال گذشته تغییرات بسیاری در عادتهای شخصی خود قرار داده اید و دیگر از تغییرات دچار تردید از نتایج بهتر ندارید. در سال ۲۰۱۹ هدف ما این است که که تا آنجا می توانید خود را بهبود دهید و به خود می گویید برای حفظ تغییرات انجام شده در چند سال پیش باید اینکار را ادامه بدهم. شما در این سال به دنبال انجام کار سخت هستید که مطمئن شوید عادتهای بد دیگر تکرار نمی شوند.

مسافرت:

امسال دو مسافرت خانوادگی خواهید داشت و چند مسافرت کاری

فال ماهانه, فال سال 2019

فال سال دی:
خلاصه:

در سال ۲۰۱۹ احساس می‌کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه کنید.

اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می‌شود و در عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خود را از دست بدهند.

در سال ۲۰۱۹ به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در جنگهای لفظی اجتناب کنید.

عاشقانه:

شما آماده برای یک تغییر جدی هستید و زندگی عاشقانه خود را در منطقه ای از زندگی خواهید یافت که در حال رسیدن و یا ساختن به آن هستید. اگر مجرد هستید این زمان به دنبال یک رابطه جدید هستید. شما چیزهای زیادی برای نشان دادن به دنیا دارید و کسی در خارج از آن قرار گرفته که فقط در حال انتظار برای ملاقات با شماست.

فال سال ۲۰۱۹ متولدین دی ماه پیش بینی میکند که عشق شما اگر در یک رابطه باشد شما آن را پیدا خواهید کرد و این سال یک سال بزرگ برای شما خواهد بود.
این سال یک سال خوبی برای تاکید مجدد بر تعهد موجودیت خودتان نیز هست. به شریک زندگی خود اجازه دهید که بداند شما چقدر برای او ارزش قائل هستید. با این حال اگر رابطه شما پیش نمی رود این مزان مناسب برای جلوگیری از بی راهه رفتن هاست.

فرصت های شغلی:

زندگی شغلی شما در این سال دستخوش تغییرات بزرگی خواهد شد. زندگی شغلی شما در سالهای گذشته در جریان بوده اما این سال شما به دنبال چیزی استوارتر هستید حتی اگر این به معنی تغییر شغل باشد.

فال سال ۲۰۱۹ برای متولدین دی پیش بینی کرده است که شما باید آماده برای پذیرش مسئولیتهای جدید باشید

برای پیشبرد اهداف شغلی خود شما تصمیم گرفته اید و این زمان خوبی برای افزایش دانش و مهارتهای خود است. شما همیشه طالب دانش بوده اید و در حال حاضر نیز به این سخت پای بند هستید.
ثبت نام کردن در دوره های آموزشی و یا رفتن به کلاسهای شبانه و یا حتی شروع به خواندن در مورد یک موضوع خاص که به آن علاقه مند هستید باعث پیشرفت شما خواهد شد.

امور مالی:

در ابتدای سال ۲۰۱۹ نگرانی های مالی زیاد یخواهید داشت اما در انتهی سال همه چیز خوب می شود

با بالا رفتن هزینه های زندگی امسال شما نگرانی های زیادی پیدا خواهید کرد سعی کنید بر استرس تان غلبه کنید

خانواده:

با توجه به پیش بینی های سال ۲۰۱۹ در فال متولدین دی ، این سال شما قادر خواهید بود افرادی که در حال تلاش برای سوء استفاده از شما را کنار بگذارید. و بهتر است برای حفظ روابط دوستانه با همه کوشا باشید اما اجازه سوء استفاده را به کسی ندهید.

اصلاحات وضع خود:

این سال برای خدمت به جامعه است و اجازه ندهید که به فرصتهای بزرگی که باعث یادگیری مهارتهای جدید برای شما خواهند شد پشت پا بزنید. این زمان بسیار خوبی برای شروع یک دوره جدید است که می تواند باعث پیشرفت زندگی شغلی ما شود.

مسافرت:

اگر سال ۲۰۱۹ برای شما یک سال از تغییر است ، پس چرا تغییر از مناظر را اضافه نکنید؟. حرفه شما باید ارائه برخی فرصت ها برای سفر را به شما بدهد و از آنها نیز استفاده کنید. شما ممکن است بخواهید برای لذت بردن از سفر چندین بار در سال قصد مسافرت کنید. پس امسال زمان خوبی برای دیدن دنیا و آوختن از فرهنگهای دیگر است.

============================================

فال سال بهمن:

خلاصه:

در سال ۲۰۱۹ نباید بگذاری که دیگران با دخالت‌های‌شان روابط تو و دوستدارت را از بین ببرند. آنها معتقدند که از روی دلسوزی می‌‌خواهند به تو کمک کنند ولی چنین نیست.

اگر باطرف مقابلت مشکلی هم داری به کسی مراجعه کن که صلاحیت آن را داشته باشد.

تو دارای قدرتی هستی که به راحتی می‌‌توانی با شرایط جدید، خود را سازگار کنی پس از این قدرت در جهت مثبت استفاده کن.

با دوستی قدیمی دوباره برخورد خواهی کرد که دیدن او تحولاتی در تو به وجود می‌‌آورد. در مورد مسائل کاری می‌‌توانی با او مشورت کنی و از کمک‌های او استفاده کنی.

زیاد خودت را غرق در کار کرده‌ای ولی کمی هم باید به فکر خودت باشی و به خودت و ذهنت استراحت بدهی.

پیشنهاد شراکتی به تو شده که آن را قبول نکن حتی اگر در مورد این پیشنهاد به تو اسرار شود.

خودمحوری و خودرایی در زندگی بعضی مواقع انسان را به راه‌های باریکی می‌‌کشاند که گذشتن از آنها بسیار مشکل و گاهی غیرممکن است…

عاشقانه:

در سال ۲۰۱۹ تنش های مشخص در روابط عاشقانه متولدین بهمن وجود دارد. جریانات عاشقانه ای که دارید در این سال به خوبی پیش نخواهند رفت.
فال سال ۲۰۱۹ متولد بهمن ماه پیش بینی میکند که اگر شما قصد نجات رابطه خود را دارید باید برای زنده ماندن آن از هیچ کمکی به خودتان دریغ نکنید و پیش بروید به سوی قوی تر کردن پیوند عاشقانه خود.

اگر مجرد هستید باید خود را برای رسیدگی یا چگونگی مسئولیت پذیری و چالشهای عاشقانه آماده کنید. البته پیدا کردن راه حل این مسئله بنظر شما در این زمان برای داشتن یک ارتباط معنی دار سخت خواهد بود.

فرصت های شغلی:

فال سال ۲۰۱۹ برای شما پیش بینی می کند که به دنبال رویاهای خود ممکن است به شاخه های مختلف تغییر جهت دهید. شروع ۵ الی ۹ مسیر ، چشم انداز شما برای چیزهایی مثل انعطاف پذیری و فرصت های خلاقانه است. یک تغییر بزرگ برای شما ریسک بسیار زیادی در زندگی شغلی شما خواهد داشت اما با پشتکار و نگرش مثبت شما باید همه چیز به خوبی تمام شود.

امور مالی:

پیش بینی های مالی سال ۲۰۱۹ برای متولدین بهمن این را می گوید که به دنبال تغییر شغل هستید اما شما باید از احاظ مالی بسیار محتاط باشید. البته در سال ۲۰۱۹ از نظر مالی دچار عذاب و سختی نخواهید شد زیرا تلاشهای خلاقانه شما هزینه های همه چیز را پرداخت خواهند کرد. امسال پول به عنوان یک منبع تنش در روابط شخصی شما خواهد بود. بنابراین با احتیاط خیلی بیشتری تصمیم گیری کنید به ویژه زمانی که هزینه های بزرگ به استقبال پس انداز شما می آیند.

سلامتی:

فال سلامت متولدین بهمن ماه سال ۲۰۱۹ به شما هشدار میدهد که نیاز به تمرکز برای باز کردن پنجره های عاطفی خود دارید. شما بطور طبیعی محافظه کار هستید و این مسئله باعث میشود که سفت و سخت گارد بگیرید و عقب نشینی کنید. راه حل این است که تمرکز بر ارتباط با اطرافیان داشته باشید و اجازه بدهید که فشارها یا سنگینی بار خود را با کمک آنها تحمل کنید.

با بالا رفتن هزینه های زندگی امسال شما نگرانی های زیادی پیدا خواهید کرد سعی کنید بر استرس تان غلبه کنید

خانواده:

در کش و قوس زیاد با اطرفیان هستید. شما اجازه نمی دهید که دیگران به شما نزدیک شوند و این باعث به مبارزه طلبی یک چالش بسیار برای سال ۲۰۱۹ خواهد شد. نه تنهای این موضع در روابط دوستانه شما تاثیر گذار خواهد بود بلکه روابط عاشقانه شما را نیز هم درگیر خواهد کرد و حتی نزدیکان شما نیز احساس خواهند کرد که شما بی عاطفه و مردم گریز هستید.

اعضای خانواده شما را به سرد و بی عاطفه بودم متهم کرده چون راهی برای ارتباط با شما پیدا نخواهند کرد. راه حل بزرگترین چالش سال ۲۰۱۹ برای متولدین بهمن ماه این است که احساس خود را بیان کنید و اجازه دهید که دیگارن هم با شما اینگونه باشند و در غیر اینصورت هیچ توقعی از دیگران نداشته باشید که شما را بیگانه تصور کنند حتی نزدیکان شما.

اصلاحات وضع خود:

بیان کردن خلاقانه بسیار مهم خواهد و در این سال نیز همینطور خواهد بود. امسال زمانی برای تفریح و سرگرمی به خودتان اختصاص دهید و برای پیدا کردن تفریح یا سرگرمی تازه هم تلاش کنید. شما وقتی شاد خواهید بود که از تمامی مزایای خلاقانه خودتان استفاده کنید البته این استفاده در تمام جنبه های زندگی شما باید باشد.

مسافرت:

فال سال ۲۰۱۹ برای متولدین بهمن ماه پیش بینی می کند که شما امسال سفرهای بسیاری خواهید داشت. این سفرها ممکن است برای کسب و کار و یا سازمانهای خیره باشد که این بخشی از وجود شماست.

============================================

فال سال اسفند:
خلاصه:

در سال ۲۰۱۹ اگر در محل کارتان گامی استوار و محکم بردارید بهتر می‌توانید کار کنید ، تا آنجایی که می‌بینید تمام کارهایتان را زودتر از آنچه انتظار داشتید به پایان رسانده‌اید.

این سال برای شما سالی پربرکت و دلپذیر خواهد بود.

قبل از آغاز هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده‌اید ،

قبل از اینکه شروع به کار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه جوانب کار را در نظر گرفته‌اید.

اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده‌اید.

عاشقانه:

 

با توجه به فال امسال شما در زندگی متولد اسفند ، شما قدرتی را در روابط عاشقانه بدست خواهید آورد و با بهره گیری از این قدرت همراه با اعتماد به نفس بی مثال شما کسی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد و اگر در رابطه ای هستید آن را در حال رشد و نزدیک تر خواهید یافت.

فرصت های شغلی:

شما احساس فشار بسیار زیادی در زندگی حرفه ای در سال ۲۰۱۹ خواهید داشت. طالع بنیی شغلی شما در سال ۲۰۱۹ پیش بینی می کند که شغل شما در یک جهت جدید قرار خواهد گرفت که این جهت بطور کامل برای شما راحت و آسوده نیست و به همین دلیل ممکن است نبردی سخت بین قدرت شما و همکارانتان وجود داشته باشد.

امور مالی:

در سال ۲۰۱۹ برای متولدین اسفند با توجه به تنش های شغلی یا حرفه ای ، همه چیز باید به خوبی پیش برود و از نظر مالی تامین شوید. با توجه به طبیعت صرفه جوی خود و نارضایتی هایی که در شغل فعلی خود دیده اید خود را مثل یک تخم مرغ در جعبه آن خواهید دید.

کمی از نظر مالی با مشکل روبرو می شوید

سلامتی:

با تمام فشارها در اطراف شما ، شما واقعا نیاز به مراقبت و کاهش سطح استرس خود دارید و باید مطمئن شوید که مراقبتهای جسمانی و حتی روحی خود را به بهترین حالت ممکن انجام خواهید داد.

با بالا رفتن هزینه های زندگی امسال شما نگرانی های زیادی پیدا خواهید کرد سعی کنید بر استرس تان غلبه کنید

خانواده:

در حالیکه سال ۲۰۱۹ در زندگی عاشقانه شما یک منبع نیرومند به وجود خواهد آمد که روابط شما را به سرانجام می رساند ، سایر قسمتهای زندگی آرامش کافی را نخواهید داشت. در سال ۲۰۱۹ فال شما پیش بینی میکند که شما و اعضای خانواده دچار تضاد شوید و این کنش ها شما را به جهات مختلف می کشاند.

دوستی ها در سال ۲۰۱۹ به سختی مواجه خواهند شد و شما در پیدا کردن دوستان خوب و جدید و ارتباط برقرار کردن با آنها دچار سختی هایی خواهید بود. امسال هیچ نشانه ای از صبر و شکیبایی در روابط هیجانی ندارید و این باعث میشود که با چند نفر قطع رابطه کنید و این برای شما بسیار دردناک خواهد بود هر چند که این مسئله در دراز مدت برای شما شادی به ارمغان می آورد.

مسافرت:

با تمام تغیرات در پیش روی شما در سال ۲۰۱۹  این زمان خوبی برای سفر کردن است. شما مقداری پول برای انجام این آرزوی دیرینه خود باید داشته باشید و بهتر است با کسی همراه شوید که یک سفر خاطره انگیز داشته باشید.
این به شما فرصتی برای خارج شدن از روال عادی و روزمره زندگی خواهد داد و فرصتی برای دیدن دنیای اطراف. شما با این کار شادتر و احساس غنی شده تری به دلیل تجربه های تازه از سفر خواهید داشت.

فال سال ۲۰۱۹ – برای متولدین مهر تا اسفند

گرد آوری مطالب : iranbanou.com

همچنین ببینید

سال موش

فال سال ۹۹ برای متولدین آبان

فال و طالع بینی سال ۱۳۹۹ شمسی فال سال ۹۹ برای متولدین آبان (سال موش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.