سه شنبه 6 آبان 1399

عکس الهام چرخنده و همسر جدیدش

عکس همسر الهام چرخنده

الهام چرخنده بازیگری که بعد از انتخاب چادر برای حجابش و حرفهای جنجالیش درباره حجاب بسیار معروف شد و بسیاری او را ریا کار می نامیدند

عکس الهام چرخنده

عکس الهام چرخنده

الهام چرخنده که متولد 1357 است او در شهر تهران به دنیا آمده و به پیشه بازیگری پرداخته همسر او فرشید نوایی نیز بازیگر بود و یک پسر از او دارد

به تازگی بیان کرده که با یک روحانی ازدواج کرده و از ایران به کربلا رفته است

 همسر الهام چرخنده

همسر سابق الهام چرخنده

 

او در این باره گفته است :

بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم و این روزها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست نائب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.

اقامت من در شهر کربلا طولانی مدت بوده و این تصمیم هم به واسطه شغل همسرم رخ داده است، اما در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین ها رخ می دهد. امیدوارم که «امام حسین (ع)» پذیرای من در این شهر باشند.

الهام چرخنده

همسر جدید الهام چرخنده

 

مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.

به اندازه توان و وسعم در این شهر عزیز به فعالیت های فرهنگی می‌پردازم. به هر حال هر جا فرصتی برای نوکری «امام حسین (ع)» باشد من با سر می روم، خوشخبتانه از وضعم در شهر کربلا و زندگی در عراق راضی هستم.

همچنین ببینید

توضیحات همسر سابق الهام چرخنده درباره جلسه کمیسیون فرهنگی

اخبار فرهنگی – توضیحات همسر سابق “الهام چرخنده” درباره جلسه کمیسیون فرهنگی حضانت تنها پسر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.