یکشنبه 4 آبان 1399

درد و دل آزاده نامداری با مردم + عکس

آزاده نامداری ، واکنش آزاده نامداری
آزاده نامداری صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی در واکنش به حواشی انتشار عکس های بدون حجابش به روز کرد.

واکنش آزاده نامداری به حاشیه های انتشار عکس هایش

آزاده نامداری سوژه این روزهای رسانه های خبری با انتشار پستی در اینستاگرامش به حواشی انتشار عکس های بدون حجابش در سوئیس پاسخ داد.آزاده نامداری

آزاده نامداری

آزاده نامداری

واکنش آزاده نامداری به حواشی اخیر با انتشار عکس هایش

آزاده نامداری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:«روزهای تلخی بر من و همسر و خانواده ام گذشت، چرا که محکوم شدیم به آنچه که در خیالمان هم نمی گنجید. ما صدها کاستی و نقص داریم و خود آگاهتر از همه بدان می باشیم، اما بدانیم آن همه قضاوت درست و نادرست در مورد رفتار، گذشته و خانواده ما، بیش از آن که نقد ما باشد، نقد جامعه ماست.

نه از مغرض ها که هرچه کنی، حرف خودشان را می زنند و تصمیم خودشان را حق مطلق می دانند. نه از لشکر بافنده ها که بی ترس از خدا هر جایی دغل و دروغ می سازند و هر جمله و کلمه ای را به لب می آورند. نه از قضاوت گران سرخود که دانسته و ندانسته هر تهمتی می زنند و هر بهتانی می بندند و نه از بددل هایی که از تماشای رنج دیگران لذت می برند و از غصه بقیه شاد می شوند،توقعی ندارم.

من آزاده نامداری، از خواهران و برادران مومنم می خواهم که مرا عفو کنند و بدانند حقایقی هست که نمی دانند. شاید روزی برسد که دیگر نیازی به توضیح نباشد و همه چیز آشکار شود.من همواره مهرشمارا درهمه شرایط زندگیم فراموش نمیکنم وامیدوارم این بارهم درکم کنید.

درد و دل آزاده نامداری با مردم + عکس

همچنین ببینید

دعوای آزاده نامداری و پرستو صالحی بر سر افطاری روحانی

  روز گذشته پس از دعوت حسن روحانی از هنرمندان برای افطاری، برخی این دعوت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.