پنج شنبه 3 مهر 1399

ناگفته های یاسمینا باهر از آتوسای دیوار به دیوار

یاسمینا باهر ، هنرمند
یاسمینا باهر بازیگر جوان کشورمان و همسر امیر یل ارجمند پای گفتگوی ما نشست و از آتوسای دیوار به دیوار و علاقه اش به هم بازی شدن با همسرش گفت.

علاقه یاسمینا باهر به هم بازی شدن با همسرش

یاسمینا باهر هنرمند جوان کشورمان عروس بزرگ مرد سینمای ایران داریوش ارجمند و همسر امیر یل ارجمند است . این بازیگر جوان این روزها مشغول بازی در سریال دیوار به دیوار است که در ایام نوروز روی آنتن تلویزیون رفت . سریال شب شیشه ای به کارگردانی مسعود رشیدی اولین حضور یاسمینا باهر در سریالهای تلویزیونی بود.یاسمینا باهر

گفتگو با یاسمینا باهر به بهانه سریال دیوار به دیوار

یاسمینا باهر بازیگر نقش آتوسا در سریال «دیوار به دیوار» گفت:برای اولین بار است که در یک کار مناسبتی بازی می کنم و از حضورم در سریال سامان مقدم که همیشه آرزوی همکاری با وی را داشتم، بسیار خوشحالم.

وی ادامه داد:سبک کمدی این کارگردان از سایر کارگردان ها متفاوت و نزدیک به واقعیت است. همان زمان که «مکس»، «شمس العماره» و «نهنگ عنبر» را دیدم، این جنس کار را خیلی دوست داشتم، چراکه با لودگی ای که در حال حاضر در آثار طنز ما بسیار زیاد شده، فاصله بسیاری داشت. او کارگردان خوب، مهربان و دلسوزی است که به همین دلیل در این همکاری با خیال راحت کار کردم و هر آنچه در توانم بود را ارائه دادم.

یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بازیگر سریال دیوار به دیوار

بازیگر سریال «آقا و خانم سنگی» درباره نقش خود در «دیوار به دیوار» گفت:آتوسا دختر درسخوانی است. او نابغه فیزیک است و در المپیاد جایزه گرفته است. این خانواده در کنار عصبانیتی که در بیرون از چهارچوب خانوادگی شان دارند خیلی مهربان هستند. یکی از خصیصه های دوست داشتنی شان هم این است که خیلی مراقب یکدیگرند و جلوی دیگران از هم دفاع می کنند.

وی افزود:من در زندگی شخصی ام زیاد درسخوان نبودم. همچنین آدم درونگرایی هستم و رفتارهایم را بروز نمی دهم و این دو تفاوت شخصیتی من و آتوسا است، اما با تمامی اینها فردی است که دوستش دارم. از طرفی به خاطر سن و سالم معمولا نقش دختر خانواده به من پیشنهاد می دهند، اما آتوسا دختری است که تفاوت هایی با سایر دخترهایی که تا به حال بازی کردم دارد.

باهر با اشاره به عدم استقبال مردم از سریالهای نوروزی به دلیل رفت و آمدهای عید و سفرهای این ایام گفت:این را قبول ندارم چراکه خودم اگر سریالی را دوست داشته باشم، حتی اگر زمان عید هم باشد و به تلویزیون دسترسی نداشته باشم از طریق اینترنت آن را می بینم. نمونه اش سریال «پایتخت» بود که در این سالها به همین طریق آن را تماشا کردم. در کل معتقدم اگر اثری خوب باشد، مردم آن را می بینند و به زمان پخش آن بستگی ندارد.

این بازیگر ادامه داد:از آنجایی که سریال های ما تازه از قسمت ۲۰ بیننده پیدا می کند، جذب همین مخاطبان آنهم در ۱۳ قسمت کار ساده ای نیست و ما زمان محدودی برای جذب مخاطبانمان در اختیار داریم.

وی در ادامه افزود:زمانی که «آقا و خانم سنگی» پخش می شد من تازه ازدواج کرده بودم و اغلب مردم می گفتند که بعد از ازدواجش در این سریال بازی کرده است. در این مدت خیلی دوست داشتم تا در سریال و یا فیلمی با همسرم به طور مشترک بازی کنیم، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. امیریل تا به حال در ژانر طنز بازی نکرده است، اما در این ژانر استعداد بسیار خوبی دارد و فکر می کنم اگر به سمت کمدی بیاید، حتی بهتر از من خواهد بود.

باهر در ادامه گفت:با اینکه فرد شوخ طبعی نیستم، اما بازی در آثار طنر را خیلی دوست دارم و زمانیکه مقابل دوربین این دست کارها قرار می گیرم، فرد دیگری می شوم. اطرافیانم می گویند حضورت در آثار طنز تو را به بازیگر صرفا طنز تبدیل می کند و شانس حضور در سایر ژانرها را سلب می کند.

وی درباره سایر سریال های نوروزی نیز بیان داشت:سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم این شانس را دارد که مردم بازیگرانش را به واسطه حضور در «پایتخت» می شناسند و بهتر می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

 

سریال «دیوار به دیوار» هر شب ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

ناگفته های یاسمینا باهر از آتوسای دیوار به دیوار

همچنین ببینید

بازگشت مهران احمدی به سریال پایتخت ۶ با چهره ای عجیب

عکسی از مهران احمدی در نقش بهبود که به‌تازگی مقابل دوربین «پایتخت ۶» رفته است، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.