پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

پدر بزرگی که به نوه خود سینه هدیه داد!+عکس

اخبار,اخبارگوناگون , جراحی زیبایی

اخبارگوناگون – پدر بزرگی که به نوه خود سینه هدیه داد!+عکس

بدن مناسب و خوش فرم مورد تایید هر دختری است.فرم مناسب چیزی است که به افراد اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

بدن مناسب و خوش فرم مورد تایید هر دختری است.فرم مناسب چیزی است که به افراد اعتماد به نفس بیشتری می دهد.حتی در خبری امده بود که در بین دختران دانشگاهی جدیدا باب شده برای پیدا نمودن شغل مناسب خود برای اینکه نظر میدران شرکت را به خود جلب نمایند به جراحی زیبایی روی اورده اند. برخی دختران که به لحاظ اقتصادی توان پرداخت هزینه گزاف جراحی را ندارند برای خوش فرم بودن نزد دوستان از اقوام و یا دوستان قرض می گیرند تا نزد دوستان و یا حتی سالن های مد بدرخشند.

اخبار,اخبارگوناگون , جراحی زیبایی

خانم امی هارت ۲۲ ساله از جمله بانوانی است که مدت یک سال بود از فرم بدن خود ناراضی بود.امی می گوید از پوشیدن لباسهای بیکینی و ظاهر شدن در ساحل از خودم راضی نبودم.سینه ام همیشه تخت بنظر می رسید.هر موقع به تصاویر روزنامه ها و مجلات مد نگاه می نمودم و انها را با خود مقایسه می نمودم حس خوبی نداشتم.دوست داشتم سایز انرا بالا ببرم.اعتماد به نفسم خیلی پایین امده بود.خانواده ام توان پرداخت هزینه جراحی را نداشتند.

خانم سوزانی می گوید به لحاظ اقتصادی شرایط مناسبی نداشتیم.به دخترمان می گفتیم فعلا صبور باشد تا شرایط اقتصادی بهتر شود.

امی پس از گذشت چند سال دوست داشت هر طور شده جشن ۲۱ سالگی خود را با هدیه تازه شروع نماید.به همین خاطر نزد پدر بزرگ و مادربزرگ خود رفت و از انها تقاضای پول قرض نمود.

اخبار,اخبارگوناگون , جراحی زیبایی

امی می گوید برایم چاره ای باقی نمانده بود وقتی خانواده جوابی به من ندادند نزد پدر بزرگ و مادربزرگ رفتم و از انها تقاضا نمودم هزینه جراحی مرا بپردازند.به لحاظ شناختی که از انها داشتم مطمئن بودم انها به من کمک می نمایند.آنها ۵ هزار پوند به من قرض دادند.نوبت جراحی گرفتم.سایز سینه های من سه شماره افزایش یافت.از شماره ۱ به ۴ افزایش یافت.اکنون با خودم فکر می کنم بهترین تصمیم را گرفته ام.

اخبار,اخبارگوناگون , جراحی زیبایی

خانم امی ساکن غرب ایالت ساسکس که جزو مهمانداران خطوط هواپیمایی بریتیش ایر وی می باشد اکنون جزو چهره های سرشناس و خوش فرم هواپیما محسوب می گردد.او حتی تصمیم گرفته است وارد سالن های مد گردد.
وی اکنون اعتماد به نفس خود را بازیافته و از پوشیدن هر نوع لباسی ابایی ندارد
اخبارگوناگون – دیلی خبر
 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

همچنین ببینید

آشنایی با خانواده حسن جوهرچی + عکس فرزندانش

حسن جوهرچی از ۱۲ سالگی تجربه کار تئاتر دارد و اگر کسی با بازگشت به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.