پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

اشتباه آرایشگر باعث شد این زن کچل شود +تصاویر

اخبار گوناگون – اشتباه آرایشگر باعث شد این زن کچل شود +تصاویر

بسیاری از خانم ها در روز جشن تولد به لحاظ لباس و ارایش بیش از حد به خود می رسند.

بسیاری از خانم ها در روز جشن تولد به لحاظ لباس و ارایش بیش از حد به خود می رسند.مدل مو بهترین باشد.لباسها در مجلس بدرخشند و صورت مثل برف سفید و موها در حد اعلا خودنمایی نمایند. اما گاهی اوقات مراسم آنطور که ما انتظارش را داریم پیش نمی رود.خانم آلکسیس استانتون  قرار بود جشن ۳۸ سالگی خود را بگیرد.همه چیز مرتب بود.تنها آرایش موها مانده بود.

 

اخبار , اخبار گوناگون , اکستنشن مو

 

قرار بود یکی از دوستانش او را آرایش نماید.خانم آرایشگر که گفته می شود کارش آرایشگری نبوده است به اشتباه با چسب قوی شروع به اکستنشن موی خانم آلکسیس می نماید.  پس از چند دقیقه خانم استانتون به وی می گرد سرش گویی سفت شده و احساس درد می نماید.اما خانم آرایشگر می گوید نگران نباشد و در ۲۴ ساعت اینده خوب خواهد شد.اما روز بعد وضعیت بدتر شده و درد در ناحیه سر شدیدتر می گردد و پوست خانم سرخ می شود.

 

آلکسیس نزد ارایشگر دیگر رفته و در کمال تعجب می شنود که دوستش برای اکستنشن کردن از چسب قوی استفاده نموده است.تلاش برای کندن چسب از موها راه به جایی نمی برد و خانم مجبور می گردد موهای خود را از ته بتراشد. خانم جولی تامپکینز ارایشگر زیبایی می گوید در طول ۱۴ سال حرفه خود ندیده کسی با چسب به اکستنشن مو بپردازد. وی می افزاید سه شنبه هفته گذشته بود که الکسیس نزد من آمد و از من خواست تا چسبها را جدا کنم. اما به او گفتم که جدا کردن چسب با کراتین غیر ممکن است و به خاطر اینکه استون در ان حل می گردد .در نهایت خانم الکسیس مجبور شد با سر تراشیده از پیش من به خانه برود.

 

اخبار , اخبار گوناگون , اکستنشن مو

 

اخبار گوناگون – دیلی خبر

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

همچنین ببینید

بهترین مدل موهای فانتزی برای روزهای داغ تابستان!!

مدل مو یکی از گزینه های مهم در زیبایی صورت هر خانم شیک پوشی است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.