دوشنبه 23 تیر 1399

لباس عجیب پانته آ بهرام در جشنواره فجر !!!

بازیگران در جشنواره فجر :

دومین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش سه فیلم شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت، بی صدا حلزون ساخته بهرنگ دزفولی زاده و تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف همراه بود.

نشست خبری فیلم شنای پروانه با حضور محمد کارت کارگردان، حسین دوماری و سامان لطفیان نویسنده، امیر آقایی، جواد عزتی، پانته آ بهرام،طناز طباطبایی، علی شادمان، مه لقا باقری، آبان عسگری بازیگران فیلم ،سعید حسنلو طراح صحنه،اسماعیل علیزاده تدوین،غزاله معتمد طراح لباس، عظیم قراینی طراح چهره پردازی برگزار شد.

پانته آ بهرام

نشست خبری این فیلم یکی از پرحاشیه ترین و جذاب ترین نشستهای خبری بود که در دومین شب جشنواره فجر 38 برگزار شد. تیپ متفاوت پانته آ بهرام با موهای تراشیده، تیپ غیر رسمی جواد عزتی و دیر رسیدنش به نشست خبری، صحبت های امیر آقایی درباره نقش متفاوتش در شنای پروانه و اشاره به گذشته و دوستانش از جذابیت های این نشست خبری بود.

پانته آ بهرام بازیگر فیلم شنای پروانه که با ظاهری متفاوت در نشست خبری این فیلم حضور یافت درباره علت تغییر ظاهرش گفت:من بازی در فیلم شنای پروانه را با وجود ریسک هایی که داشت پذیرفتم و راضی شدم برای بازی در این فیلم موهایم را از ته بزنم و در نقشی بازی کنم که نمایانگر این بود که یک زن با توجه به شرایطش میتواند از چهره و زنانگی اش بگذرد و در واقع در این فیلم زن ها قربانی های اصلی هستند.

امیر اقایی

یکی دیگر از اتفاقات بحث برانگیز فیلم شنای پروانه بازی متفاوت امیر آقایی بود که این بازیگر در نشست خبری روز گذشته درباره انتخاب این نقش گفت:روزی که محمد کارت کارگردان فیلم به من زنگ زد و پیشنهاد بازی در این نقش را داد به او گفتم من زیاد به تحقیقات میدانی نیازی ندارم و کافی است که قدری گذشته ام را به یاد بیاورم و در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرده که من هم مثل محمد کارت از طبقه ای آمده ام که نیمی از بچه محل هایم زیرخاکند و نیمی زیر حکم و این برخلاف تصوری است که من را فردی شق و رق و روشنفکر میداند.

جواد عزتی

نشست خبری فیلم بی صدا حلزون با حضور بهرنگ دزفولی زاده، مرتضی شایسته تهیه کننده، محمدرضا رهگذر نویسنده، هانیه توسلی، علیرضا جلالی تبار، مجتبی شکری بازیگران فیلم، رضا شبیری زنجانی آهنگساز، افسانه صمدزاده طراح صحنه و لباس، محمدرضا جان پناه فیلمبردار و امین انتشاری جلوه های ویژه بصری این فلیم برگزار شد.

هانیه توسلی

نشست خبری فیلم تومان با حضور مرتضی فرشباف کارگردان و نویسنده، سعید سعدی تهیه کننده، میرسعیدمولویان بازیگر، امین شریفی صداگذار، مهدی سعدی تدوین، مرتضی فربد طراح صحنه این فیلم برگزار شد.

مرتضی فرشباف

علی شادمان

طناز طباطبایی

مه لقا باقری

مه لقا باقری در جشنواره فجر 98

آتابای

فیلم آتابای نیکی کریمی فجر 98

پنجمین فیلم نیکی کریمی به اسم آتابای در جشنواره فیلم فجر 98 حضور دارد. فیلمنامه این اثر نوشته هادی حجازی‌فر است که خودش هم در فیلم به ایفای نقش می‌پردازد. آتابای که در شهرستان خوی فیلمبرداری شده، بازیگرانی چون جواد عزتی، سحر دولتشاهی و دانیال نوروش دارد.

 

آن شب

فیلم آن شب / شهاب حسینی

فیلم آن شب ویژگی‌های جذاب زیادی دارد. اول از همه آنکه این فیلم در آمریکا ساخته شده و عواملی آمریکایی در ساخت آن نقش داشته‌اند. نکته جذاب بعدی این فیلم حضور شهاب حسینی به عنوان بازیگر در آن است. همچنین کمپانی سون اسکایز اینترتینمنت که توسط شهاب حسینی مدیریت می‌شود در ساخت این فیلم نقش داشته است. داستان معمایی و رازآلود فیلم درباره یک زوج ایرانی است که در یک هتل در آمریکا حبس شده‌اند. آن شب اولین فیلم کوروش آهاری است و به همین خاطر در بخش نگاه نو نیز حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.