صفحه اصلی » چهره ها » اخبار فرهنگی » پایان مرحله نیمه نهایی عصر جدید+ زمان پخش فینال

پایان مرحله نیمه نهایی عصر جدید+ زمان پخش فینال

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,عصرجدید
آخرین قسمت مرحله نیمه نهایی عصر جدید شب گذشته با نمایش بی نظیر دختران نینجا و هنرنمایی سربازان وطن روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

آخرین قسمت مرحله نیمه نهایی عصر جدید روی آنتن رفت

پنجمین قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید که قسمت پایانی مرحله نیمه نهایی بود شب گذشته 6 مردادماه 98روی آنتن شبکه سه سیما رفت.مرحله نیمه نهایی عصر جدید

مرحله نیمه نهایی عصر جدید

دختران نینجا ، مهدی عبدالوند و سربازان وطن سه شرکت کننده برنامه شب گذشته عصر جدید بودند که با اجراهایی نمایشی شب متفاوتی را در این برنامه رقم زدند.

در قسمت پایانی مرحله نیمه نهایی عصر جدید چه گذشت

نخستین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید متعلق به گروه دختران نینجا بود که با حرکاتی نمایشی اجرایی بی نظیر را به نمایش گذاشتند و با چهار رای مثبت داوران راهی مرحله انتخاب مردمی برای حضور در فینال شدند.

دختران نینجا

اجرای گروه دختران نینجا در مرحله نیمه نهایی عصر جدید

مهدی عبدالوند دومین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید را برعهده داشت و با نمایشی که هم زور بازو داشت و هم دغدغه ای انسانی توانست چهار رای مثبت از داوران مسابقه عصر جدید بگیرد.

مهدی عبدالوند

اجرای مهدی عبدالوند در مرحله نیمه نهایی عصر جدید

سومین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید متعلق به گروه سربازان وطن بود که با اجرایی نمایشی و خطزناک چهار رای مثبت از داوران این مسابقه گرفتند.

سربازان وطن

اجرای گروه سربازان وطن در مرحله نیمه نهایی عصر جدید

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته مهمان برنامه عصر جدید شد و در این برنامه درباره سوینا (سینمای ویژه نابینایان ) صحبت کرد.

زمان برگزاری فینال مسابقه عصر جدید

صفحه برنامه عصر جدید شب گذشته اعلام کرد که 22 روز تا برگزاری فینال مسابقه عصر جدید زمان باقی است و به احتمال زیاد فینال مسابقه عصر جدید 28 مرداد روی آنتن خواهد رفت.

فینال عصر جدید

پخش فینال مسابقه عصر جدید در آخرین روزهای مرداد

در آخرین قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید سه شرکت کننده با اجراهایی متنوع روی صحنه رفتند و با اعلام نتایج این قسمت و اعلام آراء مردمی پنج فینالیست نهایی عصر جدید مشخص خواهند شد و فینال مسابقه عصر جدید با حضور 5 شرکت کننده پخش میشود.

محمد زارع

محمد زارع یکی از فینالیست های عصر جدید

تاکنون، محمد زارع، پارسا خائف، فاطمه عبادی و سعید فتحی روشن از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده در این مسابقه پس از گذر از مراحل مختلف، به فینال رسیده‌اند و ظرف چند هفته آینده، عصر جدید استعداد‌ برتر خود را خواهد شناخت.

داوران عصر جدید

رویا نونهالی و داوران مسابقه عصر جدید

اولین قسمت مسابقه استعدادیابی عصر جدید 27 بهمن ماه 97 با اجرای احسان علیخانی و با داوری رویا نونهالی ، امین حیایی ، سید بشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد  روی آنتن شبکه سه سیما رفت و با استقبال ویژه ای از سوی تماشاگران مواجه شد و بعد از اتمام پخش فصل اول با وقفه ای کوتاه مدت فصل دوم مسابقه عصر جدید روی آنتن میرود.

این مطالب را نیز ببینید!

برنامه عصرجدید ادامه دارد | مرحله نهایی 28 مرداد

  برنامه «عصر جدید»، از امشب تا آماده شدن برنامه معرفی برندگان نهایی، شاهد پخش‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.