شنبه 30 شهریور 1398
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / فیلم اولین مصاحبه خونسردانه نجفی پس از قتل همسرش

فیلم اولین مصاحبه خونسردانه نجفی پس از قتل همسرش

محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران در اولین مصاحبه اش درباره علت قتل همسر دومش، میترا استاد معروف به میترا نجفی به خبرنگار گفت: میخواستم بترسانمش، اما اسلحه آماده شلیک بود. بار‌ها پیشنهاد طلاق دادم، اما همسرم نپذیرفت.

 شهردار اسبق تهران محمد علی نجفی در نخستین اظهارات خود چگونگی ارتکاب قتل را تشریح کرد.

محمد علی نجفی در نخستین اظهارات خود پس از قتل همسرش گفت: امروز دعوای دو، سه روز اخیرمان بالا گرفت، مقداری عصبانی شدم و اسلحه را با خود بردم. همسرم به حمام رفت و من هم پشت سرش رفتم اما بیشتر برای اینکه حالتی از ترساندن ایجاد کنم. اسلحه را به همسرم نشان دادم و گفتم که آیا قصد داری این بحث را تمام کنی با خیر.

وی ادامه داد: همسرم هول شد و تقریباً با من گلاویز شد. خود را روی من انداخت که اسلحه آماده بود و این اتفاق افتاد.

وی درباره اینکه چرا درباره مشکلات خود شکایت نکرده و به جای آن مرتکب قتل شده است، گفت: حتماً بهتر بود اما حقیقت آن این است که در طول یک سال گذشته راه‌های مختلفی را طی کردم و بارها به ایشان پیشنهاد طلاق توافقی را دادم اما همسرم بنا به دلایل خود قبول نکرد و حاضر نشد. روحیه خاصی داشت که متأسفانه باعث شد که من هم دچار اشتباهی بشوم و ایشان جان خود را از دست بدهد.

 

بالش در صحنه قتل میترا استاد چه می‌کرد؟

شهردار سابق تهران خطاب به سرپرست دادسرای امور جنایی توضیحاتی ارایه داد.

خبرآنلاین: شهردار سابق تهران خطاب به سرپرست دادسرای امور جنایی توضیحاتی ارایه داد.

محمدعلی نجفی در دادسرای امور جنایی تهران خطاب به دادستان گفت: همسرم اجازه نمی‌داد جایی بدون ایشان حضور داشته باشم. فکر کنم دلیل این موضوع شک بیمارگونه‌ای بود که داشتند. همچنین با موافقت همسر اولم ما روند طلاق را شروع کرده بودیم، اما به دلایل اداری این روند طول کشید و این باعث شک مجدد همسرم شد.

او در رابطه با لحظه قتل میترا استاد گفت: ساعت ۹:۳۰ به حمام رفتند، موبایل من هم به همراه خودشان بردند تا به کسی زنگ نزنم. ایشان ترسید خودشان را به سمت من پرتاب کردند و چون متاسفانه دست من روی ماشه بود این اتفاق رخ داد.

سرپرست دادسرای امور جنایی هم در خطاب به این موضوع به نجفی گفت: شما قطعا سلاح را از روی ضامن خارج کرده‌اید و بالشت هم با خودتان بردید. این نشان می‌دهد که شما قصد شلیک داشته‌اید.

 

این مطالب را نیز ببینید!

آخرین سرنوشت فیلم محمدعلی نجفی

محمدعلی نجفی که پس از 10 سال دوری از سینما با فیلم «پرسه در شهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*******