سه شنبه 29 مرداد 1398
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / خواستگاری دختر جوان از احسان علیخانی در عصر جدید+ تصاویر

خواستگاری دختر جوان از احسان علیخانی در عصر جدید+ تصاویر

مرحله مقدماتی عصر جدید ، مسابقه عصر جدید
مرحله مقدماتی مسابقه بزرگ استعدادیابی عصر جدید شب گذشته به پایان رسید و فینالیست های نهایی این مسابقه مشخص شدند.

پایان مرحله مقدماتی عصر جدید

مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی یک مسابقه استعدادیابی است که از اواخر بهمن ماه سال گذشته پخش خود را در شبکه سه سیما آغاز کرد. این مسابقه بزرگ استعدادیابی با برنامه ای چند مرحله ای که در هر مرحله فینالیست هایی راهی مرحله بعد میشوند.مرحله مقدماتی عصر جدید

مرحله مقدماتی عصر جدید

مرحله مقدماتی مسابقه عصر جدید شب گذشته 8 اردیبهشت ماه 98 به پایان رسید و تا چند وقت دیگر مرحله جدیدی در این مسابقه آغاز میشود که با تغییراتی نسبت به مرحله قبل همراه است.

در آخرین شب مرحله مقدماتی عصر جدید چه گذشت

احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید با انتشار پستی درباره آخرین شب از مرحله مقدماتی عصر جدید نوشت و از مخاطبان این برنامه تقدیر کرد.

احسان علیخانی

احسان علیخانی در شب پایانی مرحله مقدماتی عصر جدید

احسان علیخانی اب انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : وقتی 7ماه کار به ثانیه های آخرِ قسمتِ آخر می رسه و تماشاگرانی که خودمون باور نمی کنیم از ساعت 14روز قبل تا 7صبح روزِ بعد، پابه پامون انرژی گذاشتند و استودیو را ترک نکردند. .

به نشانه ها اعتقاد دارید؟ عجب هفت در هفتی شد؛ عددِ رازآلودِ پرمعنا.

امیدوارم با عصرجدید ، کام تان را مثل همین کِیک پشتِ سر که در قسمت آخر رونمایی شد، شیرین کرده باشیم.در این دو ماه و اندی پخش از فصل مقدماتی، شرمنده مون کردید…. امید که لایق باشیم. به عشق شما محکم می ریم برای فینال. امیدوارم در همه فینال های زندگی تان قهرمان باشید.

خواستگاری دختر جوان از احسان علیخانی

یکی از بخش های جالب و حاشیه ای برنامه شب گذشته عصر جدید به استندآپ خانم عارفه عسگری مربوط می شود. عارفه عسگری دبیر ریاضی که به عنوان اولین خانم استندآپ کمدی در برنامه عصر جدید شرکت میکرد هنگام اجرای خود، در بخش هایی به شوخی با احسان علیخانی پرداخت.

عارفه عسگری

شوخی جالب عارفه عسگری با ازدواج احسان علیخانی در برنامه عصر جدید

در ویدیوی زیر خواستگاری دختر کمدین از احسان علیخانی وسط برنامه «عصر جدید» را می‌بینید.

شرکت کننده برنامه عصر جدید که به نبود خواستگار در زندگی خود اشاره میکرد ناگهان رو به احسان علیخانی کرده و در بخشی از اجرا به شوخی از علیخانی خواستگاری کرد. و گفت:آقای علیخانی فکر نمیکنید سنتون بالا رفته ! این آغاز شوخی خانم عسگری در اجرای استندآپ کمدی خود با احسان علیخانی بود.

البته احسان علیخانی با ترفندهایی نسبت به این شوخی خانم شرکت کننده واکنش نشان داد. احسان علیخانی ابتدا زیر میز خود را به شوخی گشت و گفت خواستگاری این زیر نیست.

خانم عسگری در لحظات آخر استندآپ خود بار دیگر گریزی به شوخی با احسان علیخانی زد و اینبار مجری برنامه عصر جدید گفت من از آدمهای صف نانوایی همسایه شما هستم.

این شوخی خانم شرکت کننده در برنامه عصر جدید باعث شد وی با سه چراغ سفید و یک چراغ قرمز به فینال مسابقه عصر جدید راه یابد.

خانم رویا نونهالی که اغلب استندآپ کمدین های برنامه عصر جدید را با رای منفی بدرقه کرده بود اینبار به خانم عسگری چراغ سفید داد و در پایان با به آغوش کشیدن خانم عسگری وی را تشویق کرد.

خواستگاری دختر جوان از احسان علیخانی در عصر جدید+ تصاویر

این مطالب را نیز ببینید!

نقاشی های زیبا با خاک در عصر جدید در آستانه فینال

چهارمین قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید شب گذشته با حضور سه شرکت کننده …

2 دیدگاه‌ها

  1. اصلا خوشم نیومد چون فیلم شو هر چی میزنم صدا نداره

  2. با این کارش برنامه رو خیلی جالب کردش من چند بار فیلم رو دیدم خیلی جالب بود واسم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*******