پنج شنبه 30 خرداد 1398
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / واکنش چهره ها به حمله تروریستی مراسم رژه اهواز

واکنش چهره ها به حمله تروریستی مراسم رژه اهواز

واکنش چهره ها به حمله تروریستی مراسم رژه اهواز  

حمله تروریستی به اهواز ، هفته دفاع مقدس
روز گذشته ۳۱ شهریور ۹۷ مراسم رژه ویژه هفته دفاع مقدس در اهواز مورد حمله تروریستی قرار گرفت و عده زیادی از هموطنانمان و نیروهای سپاه به شهادت رسیدند.

تسلیت چهره ها برای حمله تروریستی به اهواز

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه اهواز به خاک و خون کشیده شد و خاطرات تلخ شهریور ۵۹ دوباره در دلها زنده شد.حمله تروریستی به اهواز

حمله تروریستی به اهواز

روز گذشته همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه ای از سوی نیروهای سپاه در اهواز در حال برگزاری بود که با حمله چند تروریست حادثه تلخی رقم خورد و شمار زیادی از هموطنانمان در این حمله تروریستی به اهواز به شهادت رسیدند.

هنرمندان و چهره های کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام به حمله توریستی اهواز واکنش نشان دادند و با انتشار پست هایی در اینستاگرام شهادت هموطنانمان را تسلیت گفتند.

تسلیت چهره ها برای شهادت هموطنان در حمله تروریستی به اهواز

حمله تروریستی اهواز

تسلیت مهتاب کرامتی برای حمله تروریستی به اهواز

مهتاب کرامتی با انتشار این عکس نوشت :واقعاً درد داره که فردای روز جهانی صلح ،شاهد این حجم از خشونت و بی رحمی،ترس و اشک ورنج ودرد باشیم…..جهان داره به کدوم سمت میره!؟!قراره چه اینده ای رو برای فرزندانمون بسازیم….تسلیت به ایران و ایرانی.

حمله تروریستی اهواز

تسلیت هومن سیدی برای حمله تروریستی به اهواز

هومن سیدی با انتشار این عکس نوشت :در نیست ، در نیست … راه نیست ، شب نیست ، ماه نیست … نه روز و نه آفتاب، ما بیرون زمان ایستاده ایم با دشنه تلخی در گرده هایمان …. هیچ کس با هیچ کس سخن نمی گوید که خاموشی به هزار زبان در سخن است …. در مُرده گان خویش نظر می بندیم با طرح خنده ای، و نوبت خود را انتظار می کشیم بی هیچ ….

(احمد شاملو) تسلیت….

حمله تروریستی اهواز

تسلیت احسان علیخانی برای حمله تروریستی به اهواز

احسان علیخانی با انتشار این عکس نوشت :هنوزم زیر بارانِ گلولَس… دارم از غربت اهواز میگم… این طفل معصوم باید فردا میرفت مدرسه اما …تسلیت به عزیزانِ اهوازی….

حمله تروریستی اهواز

تسلیت علی ضیاء برای حمله تروریستی به اهواز

علی ضیاء با انتشار این عکس نوشت :اشک… آن جا خوزستان است از این جا که من هستم. سی سال از جنگ رد شده مثل نشانه هایی که در این عکس هست، سربازی از نسل دوم بعد انقلاب با چشم هایی غمگین، دخترکی با شلوار زرد و النگوی طلا و آن ژ-۳ که احتمالن یادگار سال های جنگ است. ترکیبی که چنین در هم فشرده شده اند بابت حمله ی تروریست های پول گیر از عربستانِ سعودی. اما این همه ی ماجرا نیست، ماجرا مدت هاست دارد تکرار می شود. ما، همه ی ایران به خوزستان از بنِ استخوان بدهکاری ام. هوا ندارند،آب ایضن، بر اختلاف های قومیتی سرپوش گذاشته می شود، التهاب اش چنان بالارفته که در ورزشگاه های اش یک بازی بدون هیاهو تمام نمی شود، مشتی خوشحالِ اپوزیسون پندار هم که مدام در شبکه های مضحک شان از رویای خوزستان مستقل می گویند و…مردی سال خورده می شناسم آبادانی. از ژاندارمری آبادان که هشت سال جنگیده و حالا بیمار است و در خانه اش. از او پرسیدم مشکل چیست؟

گفت این مردم ایرانی اند فقط کمی احترام و امکانات می خواهند و هیچ طلبی ندارند بابت خون هایی که دادند.امروز سایت ها مخابره کردند که به هیچ کدام از مقامات آسیب نرسید!وتروریست ها به درک واصل شدند. واقعن این دختر تکیه زده بر ژ-۳ پیر دوران جنگ این ظهر را فراموش خواهد کرد؟ به خاطر علاقه ام به جنگ و تاریخ اش خوزستان را مرور کرده ام بارها، دور از هر شعار و اغراقی اینان از ولی نعمتان کل ایران اند. اینان زمانی مقاومت کردند که اگر نمی شد فاجعه رقم خورده بود. ما چه کردیم؟اعراب شان را تمسخر کردیم گاهی، برای آب و هوای شان استوری گذاشتیم، در سالگردهای مختلف جنگ وطن ام وطن ام پخش کردیم و حالا هم. می دانم آب در هاون می کوبم اما بار دگر فریاد می کنم به سهم خودم که خوزستان قلب ماست. این سرباز با جلیقه ی کهنه اش اهواز ماست.ماهمه خوزستان هستیم، نه در فکر و مجاز بلکه در عمل. و چشم پوشیدیم که سعودی ها بتوانند پول پمپاژ کنند و رندانی را بخرند تا سنگ زنندبر این حسنک تنها. اگر مسیر تاریخ را عوض نکنیم حسنک بردار خواهد شد. هنوز فرصت هست.به گل های پیراهن دختر گرماخورده نگاه می کنم.

هنوز زمان باقی ست تا این حقارتکشتار تبدیل شود به رفتاری برای در آغوش کشیدن اهواز، آبادان، خرمشهر، ماهشهر،دزفول، بهبهان، سوسنگرد، مهران،اندیمشک…برای خوزستان.ایران به این تکه ی خون خورده بسیار بدهکار است.دریابیدش.آن ها نیز مردمی هستند. مردمی که می خواهندراحت تر زنده گی کنند و آرام تر از دنیا بروند. اگر چنین شود هیچ متعفنی جرات نمی کند پا به این خاک بگذارد. همان طور که صدام آرزوی اش را به گور نبش شده اش برد.زنده باد اهواز…

حمله تروریستی اهواز

تسلیت متین ستوده برای حمله تروریستی به اهواز

متین ستوده با انتشار این عکس نوشت :ای شهر مظلوم ، ای شهر تنها ای شهر رنج دیده ، ای شهر زجر کشیده ، خون به رخت نشسته و من دلم خون است ….

حمله تروریستی اهواز

تسلیت پرویز پرستویی برای حمله تروریستی به اهواز

پرویز پرستویی با انتشار این عکس نوشت :خون زنان ومردان و کودکان ، بی دفاع و سربازان جان برکف، در خیابان های مقدس و یادگار سالهای جنگ ریخته شد…

تسلیت به مردم نازنین همیشه قهرمان ودرد کشیده و زخم خورده شریف کشورمان اهواز….

حمله تروریستی اهواز

تسلیت مژده لواسانی برای حمله تروریستی به اهواز

مژده لواسانی با انتشار این عکس نوشت :ماجرای نیمروزِ اهواز ….در سالگرد آغاز جنگ تحمیلی… و من فکر میکنم که هنوز و تا همیشه؛”دفاعِ مقدّس”ما از ایران،ادامه دارد…

نفرین به کینه و خشم و بغضِ مزخرفتان که پیر و جوان و کودک و هموطن و همنفس نمیشناسد… لعنت به ترور های کور شما… و تسلیت به اهوازِ همیشه صبورِ ایران…تسلیت به ایران

حمله تروریستی اهواز

تسلیت بهنوش بختیاری برای حمله تروریستی به اهواز

بهنوش بختیاری با انتشار این عکس نوشت :تسلیت به اهواز و مردم نجیب ایرانم …..

حمله تروریستی اهواز

تسلیت کوروش سلیمانی برای حمله تروریستی به اهواز

کوروش سلیمانی با انتشار این عکس نوشت :چو ایران نباشد، تن من مباد … .

ننگ و نفرین و شرم بر هر رفتار تروریستی و اندیشه ی وحشیانه و تجزیه طلبانه ای که این سرزمین و مردم شریف اش را نشانه گرفته است … نابود باد جهل و مردم ستیزی … .

مردم سرافراز اهواز، خواهر و برادر فارس و عرب و بختیاری ام که سالها در روزگار جنگ _ که امروز سالروز آغازش بود _ در خط مقدم برایِ دفاع از این خاک جان فشانی کردید و جنگیدید و سختی دیدید با شما و آسیب دیدگان و خانواده هایِ عزادارِ مظلومان به شهادت رسیده هم دردیم … زنده و پاینده باد اهوازِ ایران …

حمله تروریستی اهواز

تسلیت محمدرضا فروتن برای حمله تروریستی به اهواز

محمدرضا فروتن با انتشار این عکس نوشت :هیچ اتفاقی بر عشق مسلط نمیشود ….. تسلیت اهواز ….

حمله تروریستی اهواز

تسلیت حمید فرخ نژاد برای حمله تروریستی به اهواز

حمید فرخ نژاد با انتشار این عکس نوشت :تروریسم در هر شکل و در هر لباسی محکوم است . پاینده باد ایران

حمله تروریستی اهواز

تسلیت محمدحسین مهدویان برای حمله تروریستی به اهواز

واکنش چهره ها به حمله تروریستی مراسم رژه اهواز
5 امتیاز از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.