یکشنبه 27 مرداد 1398
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / شغل برادران مهناز افشار چیست؟!

شغل برادران مهناز افشار چیست؟!

برادران مهناز افشار ، مهناز افشار
مهناز افشار بازیگر سینمای کشورمان با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش به ماجرای حواشی شغل برادرانش واکنش نشان داد.

برادران مهناز افشار چه شغلی دارند

مهناز افشار بازیگری که با بازی در فیلم سینمایی شور عشق در میان اهالی هنر به شهرت رسید خیلی زود توانست به یکی از چهره های سرشناس سینما تبدیل شود و در نقش های مختلف هنر بازیگری اش را به نمایش بگذارد.برادران مهناز افشار

برادران مهناز افشار

مهناز افشار یکی از چهره های سینمایی بود که حواشی زیادی پیرامون او وجود نداشت اما از زمانی که زندگی مشترکش را آغاز کرد شایعات زیادی پیرامون زندگی خصوصی و شغل همسرش شکل گرفت و بارها و بارها او را مجبور به توضیح دادن کرد. ادامه این حواشی درباره زندگی خصوصی خانم بازیگر به برادرانش و شغل آنها رسید و این هنرمند کشورمان با انتشار پستی در خصوص شغل برادرانش توضیح داد.

توضیح مهناز افشار درباره شغل برادرانش

انتشار شایعات در فضای مجازی متاسفانه به یکی از بدیهی ترین اتفاقات تبدیل شده است و هرازچند گاهی شایعات مختلفی دامان هنرمندان را میگرند. مهناز افشار یکی از چهره هایی است که بارها و بارها درگیر این حواشی و شایعات شده و به دفعات درباره این موضوع توضیح داده است. این هنرمند کشورمان این بار درگیر حواشی و شایعاتی درباره شغل برادرانش شد و مجبور شد با انتشار پستی به این موضوع واکنش نشان دهد.

مهناز افشار

واکنش مهناز افشار به سوالی درباره شغل برادرانش

مهناز افشار با انتشار یک استوری در اینستاگرام درباره شغل برادرانش نوشت:ای کسانی که همش دنبال قاتل بروسلی می گردید اول اینکه ببخشید کریس رو با اچ زدم و دوم اینکه دنبال این هستین داداش های من کارشون چیه، هر دوی آنها در بازار کار میکنن یکیشون جواهر ساز و دیگری تولیدی سلفون داره. سوال بعدی را هم به نوبت جواب میدم.

مهناز افشار

مهناز افشار و برادرش در جواهرسازی

مهناز افشار چندی پیش در یک گفتگو درباره جواهرسازی برادرش گفت :برادر کوچکترم ۱۵-۱۴ سال است که در زمینه مخراج کاری و جواهرسازی فعالیت دارد و من هم گاهی با او همکاری می کنم. فعالیتم هم به این شکل است که گاهی طراحی های جدیدی به او ارائه می دهم و او آنها را می سازد.

مهناز افشار

مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

مهناز افشار با یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد ازدواج کرد و از آن زمان شایعات مختلفی در خصوص زندگی او شکل گرفت و با وجود توضیحاتی که بارها و بارها خانم بازیگر ارائه کرد همچنان این شایعات وجود دارند.

مهناز افشار

مهناز افشار در کنار همسرش

یکی از حواشی که مهناز افشار را مدتها درگیر خود کرد ماجرای واردات شیرخشک های فاسد توسط همسر این هنرمند کشورمان بود که با وجود بارها و بارها و تکذیب این موضوع از سوی مهناز افشار همچنان صحبت هایی در این خصوص وجود دارد.

مهناز افشار

مهناز افشار و همسرش در کنار دخترشان لیا

مهناز افشار و یاسین رامین در ۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۴ صاحب دختری به نام لیا شدند.

این مطالب را نیز ببینید!

اظهارات تند مهناز افشار خطاب به رئیس جمهور/ عکس

مهناز افشار با انتقاد تند از رییس جمهور درباره عملکرد وی در اداره کشور در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*******