پنج شنبه 2 اسفند 1397
صفحه اصلی / ازدواج / ازدواج و همسرداری / راههای خوشحال کردن همسر | روشهای شاد کردن خانمها

راههای خوشحال کردن همسر | روشهای شاد کردن خانمها

راههای خوشحال کردن همسر | روشهای شاد کردن خانمها
به این مطلب امتیاز دهید

وقتی صحبت از خوشحال کردن همسر میشود. خیلی ها یاد هزینه های گزاف در مکان های عمومی یا سفر های پر هزینه می افتند. اما شاد کردن همسر تنها به این معنی نیست. در ادامه با روش های فوق العاده ای برای شادی را به خانه و همسر آوردن همراه شما هستیم. با ما همراه باشید.

 

چگونه شوهر خود را سورپرایز کنیم

راههای خوشحال کردن همسر

 

روشهای خوشحال کردن همسر

برای اینکه بتوانید همسر خود را شاد نگه دارید، کافیست برای او وقت بگذارید، با او صحبت کنید، از او بپرسید که روزش را چگونه سپری کرده است، وقتی که حالش خوب نیست مراقبش باشید و به احساسات او احترام بگذارید. البته این را هم فراموش نکنید گاهی وقت ها برایش هدیه هم بخرید!

اگر مراقب همسرتان باشید، او هم مراقب شما خواهد بود. در یک خانواده شاد و سالم، کودکان بهتر رشد می کنند. در اینجا نکاتی را به شما یاد می دهیم تا بتوانید همسر خود را شاد نگه دارید:

 

به نظر او احترام بگذارید

چه بخواهید تصمیم بزرگی بگیرید، چه بخواهید تصمیم کوچکی بگیرید، نظر او را هم بپرسید. این کار نه تنها او را خوشحال خواهد کرد، بلکه پیوند شما را نیز محکم خواهد کرد.

 

همسر خود را در الویت خود قرار دهید

وقتی همسرتان کنار شماست، تلفن همراهتان را کنار بگذارید، با او صحبت کنید، به او گوش دهید و وقت خود را با او سپری کنید.

 

وقتی به خانه برمی گردید، او را در آغوش بگیرید

بعد از یک روز خسته کننده و طولانی، عشق خود را در آغوش بگیرید و پیشانی او را ببوسید. به او نشان بدهید که چقدر در طول روز دلتان برای او تنگ شده بود.

 

 به او پیشنهاد کمک بدهید

داشتن مسئولیت های مشترک باید در هر رابطه ای وجود داشته باشد. اما پیشنهاد کمکی که غیر منتظره باشد، باعث خوشحالی همسرتان خواهد شد. همسر شما این کار را تحسین و قدردانی خواهد کرد.

 

از او قدردانی کنید

خیلی از مردها، تلاش همسر خود را نادیده می گیرند. هر چیز کوچکی که همسر شما به خاطر شما انجام می دهد، نیاز به تلاش و وقت دارد. بنابراین، به تلاش های او احترام بگذارید، با این روش همسر خود را خوشحال کرده اید.

 

ببخشید

هر فردی در طول زندگی خود مرتکب اشتباه می شود. اگر همسرتان فراموش کرده تا قبض را پرداخت کند، او را ببخشید.

در مورد چیزهای جزئی که او دوست دارد و یا چیزهایی که دوست ندارد، باخبر باشید

دانستن چیزهای جزئی که همسرتان دوست دارد و یا چیزهایی که دوست ندارد، کار چندان سختی نیست. فقط کافیست به او توجه کنید تا خصوصیات اخلاقی او را بشناسید. کارهایی را که دوست دارد انجام بدهید و از کارهایی که خوشش نمی آید پرهیز کنید.

 

به او فرصت بدهید

شما دلتان می خواهد به دلایل خوبی همیشه کنار همسرتان باشید، اما خوب است کمی هم به او فرصت بدهید تا زمانی را برای خودش سپری کند. او هم احتیاج دارد تا برای خودش زندگی کند. می توانید آخر هفته از او بخواهید تا به سراغ کارهایی که به آنها علاقه دارد برود.

 

برای او بنویسید

نوشتن آن چیزی که در ذهنتان به آن فکر می کنید دنیای متفاوتی را ایجاد می کند. در مورد چیزهایی بنویسید که او عاشق آنهاست یا بنویسید که به خاطر اینکه همسر شماست، چقدر خوشبخت هستید. مطمئنم او نامه های شما را نگه خواهد داشت.

 

مودب باشید

مودب باشید و قبل از اینکه وارد جایی شوید اجازه دهید تا ابتدا همسرتان وارد شود، وقتی به رستوران می روید، صندلی را برای او بکشید تا بنشیند. به او نشان دهید که چقدر عاشق اش هستید.

 

یک روز خاص برای او بسازید

می دانم بعضی مواقع، امکان اینکه از مسئولیت های بی پایان تشکر کنیم وجود ندارد. اما اگر اراده داشته باشید، همیشه راهی وجود دارد. بنابراین، یک روز و شب خاصی را در یک ماه برنامه ریزی کنید و یک شب و روز خاصی را برای او فراهم کنید.

 

او را تشویق کنید

به عنوان یک همسر، باید او را تشویق کنید و به او انگیزه بدهید تا آرزوه ها و رویاهای خود را دنبال کند.

 

با هم ورزش کنید

اگر می خواهید رابطه تان را مستحکم کنید، حداقل هفته ای یکبار کاری را بهم انجام دهید. می توانید صبح ها باهم به پیاده روی بروید.

 

با ایمان باشید

اجازه  بدهید او بداند که شما به خودتان متعهد هستید و آن را در عمل به او نشان بدهید. اجازه ندهید که او در رابطه با شما احساس ناامنی کند.

 

مشکلات مدیریت خانه و کار را بشناسید

با همسرتان در کورد کارش صحبت کنید، از او بپرسید که آیا در خانه به کمک احتیاج دارد یا خیر. برای او بالش بیاورید تا بتواند کمی استراحت کند. اگر همسرتان خانه دار است، در هر لحظه از او حمایت کنید.

 

این کارها به نظر بسیار کوچک می رسند، اما باعث مستحکم شدن رابطه شما می شوند و باعث می شوند همسرتان خوشحال شود.

 

 

چگونه زنم را خوشحال کنم

روشهای شاد کردن خانمها

 

 

 ۱۱ روش شاد کردن خانم ها

۱) زن ها دوست ندارند میهمان ناخوانده داشته باشند، بنابراین به آنها وقت کافی بدهید تا آماده شوند. آمادگی آنها برای پذیرایی امری حیاتی است.

 

۲) هر روز از همسر خود سوال کنید که چه کاری می توانید برایش انجام دهید.

 

۳) وقتی از شما خطایی سر می زند اظهار تاسف کنید. وقتی هم که تقصیر از شما نیست باز هم اظهار تاسف کنید!

 

۴) وقتی اوضاع قمر در عقرب است، لبخند را فراموش نکنید. اگر بخندید دنیا هم با شما می خندد و اگر گریه کنید یقین بدانید که دنیا شما را تنها خواهد گذاشت.

 

۵) از تلاش های همسرتان تشکر کنید و ببینید این تشکر تا چه حد موثر واقع می شود.

 

۶ ) به این فکر کنید که همسر شما زن خیلی خوبی است، مادری بسیار خوب، عروسی بهتر از دیگر عروس ها و اگر به این طرز فکر ادامه دهید، او همین طور خواهد شد.

 

۷ ) خسیس نباشید و در ستایش همسر خود دست و دلباز باشید. اما به یاد داشته باشید که در هیچ موردی مبالغه نکنید. باید همسرتان استحقاق تعریف و تمجیدی را که شما می کنید، داشته باشد وگرنه ممکن است نتیجه ی خوبی ندهد.

 

۸) همسر خود را تشویق کنید و کمک کنید تا استعدادهای پنهانی او شکوفا شود.

 

۹ ) به جای هدایای گرانبها، وقت خود را در اختیار همسرتان قرار دهید. نشان دهید که به او توجه دارید، حتی پس از یک روز کار سخت! برای او هدیه ای ببرید حتی یک شاخه گل به این ترتیب او خوش اخلاق می ماند.

 

۱۰ ) بدانید زمانی که همسرتان از سر درد شکایت می کند، چاره سر درد او قرص مسکن نیست، بلکه یک لبخند است.

 

۱۱ ) هرگز با همسرتان نجنگید، چون امکان ندارد در جنگ برنده شوید. در عوض از قلم برای نوشتن آن چه در ذهن دارید استفاده کنید. بعد آن را به همراه شاخه ای گل تحویل او بدهید.

 

شاد کردن دل همسر

چگونه شوهر خود را سورپرایز کنیم

 

راههای خوشحال کردن همسر | روشهای شاد کردن خانمها

منبع: سیمرغ – بیتوته – عصر ایران

این مطالب را نیز ببینید!

مهارت های ضروری برای همسر داری

مهارت های ضروری برای همسر داریبه این مطلب امتیاز دهید مهارت های ضروری برای همسر …