پنج شنبه 2 اسفند 1397
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / علت شایعه ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا مشخص شد

علت شایعه ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا مشخص شد

علت شایعه ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا مشخص شد
به این مطلب امتیاز دهید
محمدرضا شریفی نیا ، برنامه دورهمی
شب گذشته برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری میزبان محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت کشورمان بود و در این برنامه محمدرضا شریفی نیا راز شایعه همسر دومش را فاش کرد.

محمدرضا شریفی نیا مهمان دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۲۲ آذرماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت . فصل سوم برنامه دورهمی بالاخره بعد از حرف های ضد و نقیضی که درباره ساخت آن وجود داشت ، شب گذشته روی آنتن رفت.محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیامحمدرضا شریفی نیا

مهران مدیری برنامه را با موضوع شایعه روی آنتن برد و در ابتدای برنامه درباره دکور و شایعات زیادی که پیرامون ساخت دورهمی وجود داشت صحبت کرد و از محمدرضا شریفی نیا به عنوان مهمان برنامه برای حضور در استودیوی دورهمی دعوت کرد.

محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت کشورمان بعد از حضور در برنامه از ماجرای شروع بازیگری اش گفت و ادامه داد:من در دوران تحصیل کارهای تئاتری انجام میدادم و زمانی که هنوز دیپلم نگرفته بودم به عنوان معلم در مدرسه تدریس میکردم . من کارم را از پشت صحنه شروع کردم و در یکسال همه کارهای پشت صحنه سنتوری و اخراجی ها را انجام میدادم و این دو فیلم بسیار موفق بود و این روزها دوباره پروژه ای با استاد مهرجویی و ده نمکی دارم.

ماجرای نقش های مرد دو زنه محمدرضا شریفی نیا چیست

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو از مهمان برنامه پرسید چرا اینقدر نقش مرد دو زنه را بازی میکنی ؟ خودت به این نقش علاقه داری؟ محمدرضا شریفی نیا گفت:بله من خودم این نقش را دوست دارم ، چند وقت پیش نقش یک مرد دو زنه به من پیشنهاد شد ولی به دلیل مشکلات فیلمنامه ای نپذیرفتم ولی این را هم گفتم هرکس غیر از من این نقش را بازی کند این فیلم نمیفروشد و واقعا هم نفروخت و با خنده گفت :اصلا به کسی جز من ۲ تا زن میدهند؟

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

محمدرضا شریفی نیا ادامه داد :هرگز نقش مرد دوزنه در زندگی من واقعیت نداشته است و من تنها به این دلیل که این نقش برای مردم جذاب است و این یک هشدار اساسی است برای جامعه و تا زمانی که این مشکل در جامعه وجود دارد من این نقش را بازی میکنم و تازمانی بازی میکنم که دیگر معضل مرد دوزنه وجود نداشته باشد.

همچنین بخوانید : تمامی حواشی مرتبط به محمدرضا شریفی نیا

بازیگر اخراجی ها ادامه داد:این روزها فیلمنامه ای دارم که نقش مردی را دارم که ۴ زن دارد و برای من این نقش ها بسیار جذاب است.

شایعه ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی

مهران مدیری از بازیگر آس و پاس خواست درباره ماجرای ازدواجش با رز رضوی توضیح بدهد که محمدرضا شریفی نیا گفت:در سفر حج معمول بود باید زنان با محارم به حج بروند و در این سفر نام هر بازیگر مرد در کنار یک بازیگر زن عنوان شد و اسم خانم رز رضوی در کنار من آمده بود و شیطنت یک روزنامه در تهران بود که با تیتری نوشت:ماه عسل محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی در مکه… اما من و خانم رضوی بارها و بارها این موضوع را تکذیب کرده ایم.

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

محمدرضا شریفی نیا درباره انتخاب بازیگران و معرفی آنها به سینما گفت:من بازیگران زیادی را به سینما معرفی کردم و واقعا ستاره شدند. من ویشکا آسایش را درحالی که تازه دیپلم گرفته بود به فیلم امام علی (ع) معرفی کردم و درحال خانم آسایش یکی از بهترین هاست و مهران مدیری از ویشکا آسایش دعوت کرد که مهمان دورهمی شود.

سخت ترین نقش محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا درباره سخت ترین نقشی که تابحال بازی کرده است گفت :نقش ولید در سریال امام علی (ع) یکی از سخت ترین نقش های من بود چرا که من نمیتوانستم نقش یک فرد مست را بازی کنم ،اما زمانی که من از سختی این نقش گفتم خیلی ها به من گفتند که چهره تو گویای چیزهای دیگر است اما باید همینجا عرض کنم که من تابحال لب به سیگار نزده ام ، مشروب نخورده ام و هیچ کار خلافی انجام نداده ام.

درپایان اولین برنامه از سری جدید دورهمی محمدرضا شریفی نیا یک خودنویس که از دکتر بهشتی هدیه گرفته بود را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

علت شایعه ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا مشخص شد

این مطالب را نیز ببینید!

مهران مدیری مهمان ویژه برنامه عیدانه خندوانه + عکس

مهران مدیری مهمان ویژه برنامه عیدانه خندوانه + عکس5 امتیاز از 1 رای مهران مدیری …