جمعه 29 دی 1396
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / واکنش محسن افشانی به انتشار عکس همسرش

واکنش محسن افشانی به انتشار عکس همسرش

محسن افشانی ، همسر محسن افشانی
محسن افشانی با انتشار استوری هایی در صفحه اینستاگرامش به شایعات انتشار تصویر همسرش خاتمه داد و از تصمیمش برای منتشر کردن عکس همسرش گفت.

آیا این عکسها متعلق به همسر محسن افشانی است

همین چند روز پیش بود که محسن افشانی بازیگر پرحاشیه تلویزیون خبر ازدواجش را با انتشار پستی به صورت رسمی اعلام کرد و به جمع متاهلین پیوست. با گذشت تنها چند روز از انتشار این خبر شایعات زیادی پیرامون موضوع ازدواج این بازیگر جوان شکل گرفت و عکس های زیادی به عنوان همسر محسن افشانی در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد.محسن افشانی

محسن افشانیمحسن افشانی

محسن افشانی و معضل انتشار عکس همسرش

محسن افشانی

این خانم همسر محسن افشانی نیست

انتشار این تصاویر و معرفی آنها به عنوان همسر محسن افشانی ، بازیگر جوان ترانه مادری را وادار به واکنش کرد. محسن افشانی شب گذشته با انتشار استوری هایی در اینستاگرامش به این شایعات خاتمه داد.

همچنین بخوانید : عکس ها و تمامی مطالب مربوط به محسن افشانی

محسن افشانی

این خانم مادر محسن افشانی است

محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با سریال ترانه مادری در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد . این بازیگر جوان سینما و تلویزیون مدتی قبل با انتشار تصاویری خاص در صفحه اینستاگرامش به یکی از حاشیه سازترین بازیگران تبدیل شده بود و نامش در فضای مجازی بر سر زبان ها افتاد بود .

محسن افشانی

محسن افشانی و معضل جدیدش

واکنش محسن افشانی به انتشار عکس همسرش

بلیط هواپیما

یک دنیا آرامش، یک دنیا احساس خوب و رسیدن به همه چیز توی دنیا با عمل به قوانین کائنات. قانون جذب را درست یاد بگیرید و هر چه که میخواهید با آن به دست بیاورید. (همراه فایلهای صوتی امیر شریفی)

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

بیوگرافی محسن افشانی

  محسن افشاني اين مجري و بازيگر نوپا در يازدهم فروردين 1368 چشم به جهان …

پاسخ دهید