پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397
صفحه اصلی / رموز خانه داری / متفرقه / عاشقانه سام درخشانی برای سالروز تولد همسرش+عکس

عاشقانه سام درخشانی برای سالروز تولد همسرش+عکس

سام درخشانی ، سام درخشانی بازیگر
سام درخشانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار نوشته ای عاشقانه برای سالروز تولد همسرش به روز کرد.

تبریک خاص سام درخشانی برای تولد همسرش

سام درخشانی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش تولد همسرش را تبریک گفت و عاشقانه ای زیبا برای او نوشت.سام درخشانی

سام درخشانی

سام درخشانی با انتشار این عکس نوشت:

سام درخشانی

تولد همسر سام درخشانی

عسل عزیزم ، همسر خوبم , مادر مهربون دخترم ، تولدت مبارک … برات بهترین ها روو آرزو میکنم…

سام درخشانی را خیلی ها به خاطر بازی در چند فیلم اخیرش مانند آوای باران و همه چیز آنجاست و هشت و نیم دقیقه می شناسند، متولد سال ۱۳۵۴ بازیگر سینما و تلویزیون است و از دهۀ هفتاد بازیگری را آغاز کرد. سام درخشانی علاوه بر شغل بازیگری، به شغل هایی چون عطر فروشی و رستوران داری روی آورد و یک رستوران به نام خونه را راه اندازی کرد.

سام درخشانی در تاریخ ۲۶ خرداد ۹۴ خبر ازدواجش را با انتشار عکسی از لحظه امضای عقدنامه رسما اعلام کرد تا به شایعاتی که اخیری که منتشر شده بود خاتمه دهد.

سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور

عسل امیرپور همسر سام درخشانی متولد سال ۱۳۶۲ است. او به عنوان مربی بدنسازی مشغول به کار است ولی تحصیلاتش را در رشته نقاشی تا مقطع لیسانس پشت سر گذاشته؛ بنابراین نقاشی می کند و اتفاقا جالب است بدانید که خواهر سام درخشانی هم نقاش است و به گفته سام، حالا خانه آنها تبدیل به یک گالری نقاشی شده است.

ماجرای ازدواج سام درخشانی و همسرش از زبان خودش :

من و عسل یک دوست خانوادگی مشترک داشتیم که ما را برای یک مهمانی خانوادگی دعوت کرد. در آن مهمانی با عسل آشنا شدم و این آشنایی ادامه پیدا کرد. بعد از مدتی خانواده های ما نیز با هم رفت و آمد پیدا کردند و این باعث شناخت بیشتر ما نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر و در نهایت منجر به ازدواج ما شد.

وقتی عسل را دیدم و با او آشنا شدم، متوجه ویژگی هایی در او شدم که واقعا برای من خیلی مهم بود؛ مثلا شرایط کاری ما فضایی پرهیاهو و پر استرس دارد که روی من هم اثر گذاشته اما عسل عکس این شرایط، فردی آرام و صبور است. آرامش او در زندگی واقعا به من کمک می کند و می توانیم همدیگر را پوشش دهیم. ضمن اینکه خانواده عسل خانواده ای واقعا محترم هستند؛ البته عامیانه اش این است که او سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده است و واقعا خانواده دار است. در مدتی که برای آشنایی بیشتر با هم بیرون می رفتیم، عسل بدون هیچ بهانه و تعارفی باید سر ساعت به منزل باز می گشت و خانواده اش روی این موارد تاکید زیادی داشتند و اتفاقا این موضوع برایم خیلی مهم بود.

سام درخشانی به زودی پدر میشود

سام درخشانی

برکه دختر سام درخشانی به زودی به دنیا می آید

در روزی که مهمان برنامه من و شما در برج آزادی بود در گفتگو با آرش ظلی پور مجری برنامه پرده از یک راز درباره زندگی شخصی سام درخشانی برداشت و خبری درباره این هنرمند جوان سینما و تلویزیون کشورمان داد. کامبیز دیرباز در این برنامه گفت که سام به زودی صاحب دختر میشود.

عاشقانه سام درخشانی برای سالروز تولد همسرش+عکس

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

عکسهای جمعی از هنرمندان در مجلس عروسی یکی از آشنایان

عکسهای جمعی از بازیگران,هنرمندان و خوانندگان در یک مراسم دوره همی دوستانه     سام درخشانی,احسان …