دوشنبه 4 تیر 1397
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / اعتراف مهران مدیری به سیلی خوردن بخاطر عشقش

اعتراف مهران مدیری به سیلی خوردن بخاطر عشقش

اعتراف مهران مدیری به سیلی خوردن بخاطر عشقش
به این مطلب امتیاز دهید
مهران مدیری ، سیلی خوردن مهران مدیری
مهران مدیری در شب حضور ناصر ممدوح در برنامه دورهمی به سیلی خوردن بخاطر عشق دوران جوانی اش اعتراف کرد.

ماجرای سیلی خوردن مهران مدیری بخاطر عشق دوران جوانی

مهران مدیری را همه ما با مجموعه های طنزش در تلویزیون میشناسیم و از همان جنگ ۷۷ که مهمان خانه های مردم شد توانست جای خود را در تلویزیون باز کند و با سریال شب های برره و پاورچین و نقطه چین بیشتر به دلها نشست.مهران مدیری

مهران مدیری

این هنرمند موفق عرصه تلویزیون و سینما این روزها مجموعه دورهمی را برای شبکه نسیم روی آنتن میبرد و با مهمانان گوناگونی از اقشار هنرمند به گفتگو مینشیند.

عشق دوران جوانی مهران مدیری

شب گذشته همزمان با ۲ تیرماه ۹۶ مهران مدیری در برنامه دورهمی میزبان ناصر ممدوح بود و با این هنرمند عرصه گویندگی و دوبله به گفتگو نشست و شب خوبی را در برنامه رقم زد . در بخشی از برنامه طبق روال همیشگی مهران مدیری از ناصر ممدوح درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجش پرسید که گفت:در همسایگی ما خانواده ای زندگی میکردند که یک روز به طور اتفاقی دیدم که دختر خانمی به منزل آنها آمد . با دیدن آن خانم پرس و جو کردم و منزلشان را پیدا کردم. چند باری در مسیر بازگشت از مدرسه او را دیدم و این دیدن ها ادامه داشت تا اینکه بعد از ۴ سال منجر به ازدواج شد .

 مهران مدیری

مهران مدیری در شب حضور ناصر ممدوح در دورهمی به عشقش اعتراف کرد

این خاطره باعث شد مهران مدیری هم خاطره ای از یکی از عاشق شدن هایش تعریف کند . من و دوستم در خیابان بودیم که دیدم دختر خانمی به یکی از خانه های محلمان رفت . از دوستم پرسیدم این دختر را میشناسی ، که کشیده محکمی به من زد و گفت که خواهر من است و از آن پس دیگر جرات عاشق شدن این چنینی را پیدا نکردم.

حتی مدتی بعد از این ماجرا ما محله زندگی مان را عوض کردیم و به محله دیگری رفتیم .

با مهران مدیری بیشتر آشنا شوید

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی در ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد.

مهران مدیری

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

از جمله مجموعه های تلویزیونی که وی کارگردانی و بازیگری آنها را برعهده داشته می توان از ساعت خوش، پاورچین، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد ۲ هزار چهره و قهوه تلخ و قلب یخی و سریال خانگی ویلای من نام برد. از سن شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ١٣۶٨ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. از سال ۱۳۸۹ مدیری سریال قهوهٔ تلخ را تولید و از طریق شبکه توزیع خانگی پخش کرد.

مجموعه در حاشیه یکی دیگر از کارهای طنز مهران مدیری برای تلویزیون است. برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری از شبکه نسیم پخش میشود.

اعتراف مهران مدیری به سیلی خوردن بخاطر عشقش

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

مریم کاویانی برای اولین بار عکسی از پسر 20 ساله اش منتشر کرد!

مریم کاویانی برای اولین بار عکسی از پسر 20 ساله اش منتشر کرد!به این مطلب …