سه شنبه 6 فروردین 1398
صفحه اصلی / سرگرمی / فال روزانه / طالع بینی ماه تولد | سنگ ماه تولد |فال ماه تولد

طالع بینی ماه تولد | سنگ ماه تولد |فال ماه تولد

به این مطلب امتیاز دهید

 

فال روزانه

ویژگی های ماه تولد

هر کدام از ماه های تولد، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. شما می توانید با مطالعه خصوصیت های عمومی متولدین ماه های گوناگون، تا حدی به اخلاق و علاقه مندی های آن ها پی ببرید.

اما فارغ از خصلت های شخصی و تناسبات عاطفی افراد، از این علم ستاره شناسی برای ارائه راهکارهای اقتصادی و چگونگی پس انداز کردن یا خرج کردن پول هم می توان بهره گرفت؛ به این صورت که با توجه به خصلت بارز متولد هر ماه، می توان گفت که در مورد مسایل مالی چه واکنش هایی دارد و آیا انسان ولخرج یا صرفه جوئی است.

برای آگاهی از ویژگی های رفتاری افراد در مور مسایل مالی با توجه به ماه تولد آن ها در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

متولدین ماه فروردین

گفته می شود که متولدین ماه فروردین بسیار معتمد به نفس هستند و از خطر کردن نمی ترسند. در برنامه ریزی های مالی این مساله در عین حال که می تواند موجب پیروزی بشود، احتمال دارد آن ها را به شکست هم محکوم نماید.

بدون فکر رفتار کردن ها و عجول بودن فروردینی ها می تواند آن ها را در مشکلات مالی گرفتار کند. به عنوان یک متولد فروردین، عادت ندارید که دوراندیشی کرده و با احتیاط گام بردارید و از این رو در حوزه پس انداز مالی، چندان موفق نخواهید بود.

البته شما توانائی های دیگری دارید که در مسایل مالی می توانند به کمکتان بشتابند. به طور مثال، انسان منظمی هستید و قادرید برای خود سقف بودجه تعیین کرده و با برنامه ریزی دقیق و تلاش مستمر، اهداف مالی خود را محقق نمایید.

اما در این مسیر هم باید حواستان باشد که پول های خود را برای مسایل بیهوده یا گزینه هایی که به آن ها نیاز ندارید، خرج نکنید.

ریسک پذیری ذاتی شما هنگام سرمایه گذاری می تواند برایتان موفقیت آمیز باشد، اما این را در نظر داشته باشید که ریسک زیادی در حوزه سرمایه گذاری نیز می تواند موجب به هم خوردن تعادل روش های پس انداز برای آینده بشود.

فروردینی ها اصولا عادت دارند به خود و عقاید خودشان در انجام بسیاری از امور تکیه کنند و از دیگران کمک نمی گیرند، اما اگر کارشناس امور مالی نیستند و با مسایل اقتصادی آشنایی چندانی ندارید، پیشنهاد می کنیم برای حفظ سرمایه خود حتما با یک کارشناس این حوزه مشورت کنید.

الماس، یکی از گرانبهاترین و زیباترین سنگهای موجود در طبیعت با متولدین فروردین ارتباط بیشتری برقرار می‌کند. این سنگ اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و احساس شکست ناپذیری را در انسان تقویت می‌کند.

 فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه اردیبهشت

متولدین ماه اردیبهشت، به دلیل داشتن شخصیت ثابت و قابل اعتماد، در مسایل مالی موفق هستند. این افراد در برنامه ریزی در رابطه با مسایل مالی و پس انداز پول انسان های ثابت قدمی محسوب می شوند. همین ثابت قدم بودن که گاهی به عنوان لجاجت و سرسختی هم از آن یاد می شود به شما کمک می کند تا دوراندیشی داشته باشید و برای آینده، پول پس انداز کنید.

البته باید گفت پول یکی از نقاط ضعف متولدین اردیبهشت است. آن ها دست به خرج کردنشان خوب است زیرا زندگی لوکس و شیک پوشی را دوست دارند. بنابراین، لازم است برای خود هزینه های غیر ضروری نتراشید و برای خرید آیتم هایی که به وجودشان نیازی نیست، پول هزینه نکنید.

 سنگ متولدین ماه میانی بهار، زمرد است. زمرد از زمان خیلی دور به عنوان سنگ درمانی به کار می‌رفته است. یکی از مهم ترین ویژگی های آن این است که روح و جسم را با هم متعادل می‌کند. 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه خرداد

خردادی ها به جذابیت و باهوشی مشهور هستند، اما وجهه دیگر شخصیت آن ها دمدمی بودن است که می تواند در تصمیمات مالی و سرمایه گذاری هایشان تاثیرگذار باشد. خردادی ها ذاتا پول دوست نبوده و خواستار زندگی لوکس نیستند، اما طبیعت متغیرشان می تواند آن ها را به خرید گزینه های غیرضروری تحریک و ترغیب نماید.

اگر خرداد ماهی هستید ممکن است برای پس انداز مالی برنامه ریزی کنید اما نتوانید به درستی آن را به انجام برسانید. برای این منظور باید مراقب باشید که پس انداز آینده خود را برای خرید کالایی که به طور ناگهانی به آن علاقه مند شده اید، هدر ندهید.

برای این منظور، بهتر است بخشی از درآمد خود را برای هزینه های ناخواسته در نظر بگیرید که در صورت نیاز، از آن پول استفاده کرده و به سرمایه آینده خود دست نزنید و اهداف مالی خود را خدشه دار نکنید.

 سنگ اختصاصی متولدین خرداد ماه مروارید است. به مروارید، داروی جادویی نیز می‌گویند. این سنگ روی اعصاب و کلیه عضلات اثر مثبت می‌گذارد و بیماریهای ناشی از کمبود کلسیم را برطرف می‌کند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه تیر

اولویت اول زندگی تیرماهی ها خانواده و مسایل خانه است و همه تلاششان را به کار می گیرند تا از فرد موردعلاقه شان حمایت نمایند. همین افکار و اعتقادات باعث می شود تا در پس انداز پول و سرمایه هم بسیار موفق ظاهر شوند.

آن ها با برنامه ریزی های اقتصادی، می توانند برای خانواده و عزیزانشان، خانه خریده و بدین واسطه حمایت همه جانبه خود را به آن ها نشان دهند. وقتی بحث پول خرج کردن به میان می آید باید گفت که متولدین این ماه ترجیح می دهند پول های خود را در زمینه هایی همانند مسافرت های دسته جمعی، ملاقات با دوستان یا رفتن به رویدادهای اجتماعی هزینه کنند.

 سنگ متولدین نخستین ماه تابستان «گارنت» است که به رنگ تیره و شبیه یاقوت قرمز در طبیعت دیده می‌شود. گارنت سنگ حامی مسافرینی است که با کشتی سفر می‌کنند. این سنگ برای استحکام دیواره های سرخرگ، تقویت چشم و درمان سرطان در مراحل اولیه آن کارایی دارد. اثرات این سنگ میان زنان بیشتر نمایان می‌شود.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه مرداد

متولدین مرداد ذاتا انسان های جذاب و کاریزماتیکی هستند که قابلیت رهبری بالایی دارند. از این رو می توانند کارآفرین های موفقی باشند. همین روحیه با اینکه باعث می شود تا درآمدهای خوبی کسب نمایند اما از آن جا که خودشان را خیلی برتر و بالا می دانند، تمایل دارند زندگی پرتجملی هم داشته باشند و از این رو ممکن است همه پس انداز و درآمد خود را از دست بدهند.

متولدین مرداد به شدت به دوستان و اعضای خانواده خود وفادار هستند و در برابر این افراد بسیار دست و دل باز ظاهر می شوند. این مساله فی ذاته مشکلی ندارد اما مردادی ها باید مراقب باشند که به واسطه این ولخرجی ها، امنیت مالی خود را به خطر نیندازند.

 پریدوت و اونیکس سنگهای متولدین مرداد ماه هستند. اونیکس سنگی شبیه عقیق است که به رنگ سیاه یافت می‌شود.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه شهریور

متولد ماه شهریور بسیار سخت کوش، واقع بین و خوش فکر است، از این رو به طور ذاتی انسان صرفه جوئی است و روحیه پس انداز کردن پول برای خرید خانه، ماشین یا پس انداز برای دوران پیری دارد. متولدین شهریور در خریدهای خود گزینشی رفتار می کنند و به همین خاطر، هزینه های غیرضروری آن ها بسیار کم است.

با اینکه این خصلت ها در زمینه سرمایه مالی بسیار خوب و پسندیده است، اما شهریوری ها گاهی از تفریح و خوش گذرانی دور می مانند. از این رو، بد نیست گاهی به سفر رفته یا لباس مورد علاقه خود را خریداری کنید.

 یاقوت کبود سنگ مخصوص متولدین شهریور ماه است. این سنگ دارای خاصیت شفابخشی است و روی سلول های پوست، مو و ناخن خیلی تاثیر می‌گذارد. یاقوت کبود از ریزش مو جلوگیری می کند و سیستم عصبی را بهبود می‌بخشد. این سنگ درد را کاهش می دهد و برای بیماریهای مزمنی مثل روماتیسم و نقرس اثر مثبت دارد. علاوه بر آن برای درمان سرگیجه و جلوگیری از خونریزی زخم ها به کار می رود.

فال و طالع بینی خورشیدی,انواع فال و طالع بینی

فال و طالع بینی

 فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه مهر

مهرماهی ها انسان های متعادل و آرامی هستند و همین امر موجب می شود تا تقسیم بندی درست و دقیقی در زمینه پس انداز مالی برای آینده و لذت بردن از آن در زمان حال داشته باشند. به عنوان یک متولد ماه مهر، پیش از خرید هر کالایی، به جنبه های مختلف آن فکر می کنید و می توانید تشخیص دهید که آیا خرید آن ضروری هست یا خیر.

در زمینه خریدهای بزرگ همانند خانه یا ماشین هم بسیار محتاط عمل می کنید اما گاهی چنان درگیر حساب و کتاب و بررسی جزئیات می شوید که دست آخر نمی توانید تصمیم قاطعی اتخاذ نمایید.

از آنجا که پیش از هر هزینه مالی، بسیار مردد شده و ذهنتان را درگیر حواشی می کنید، برای اینکه بتوانید تصمیم گیری درستی داشته باشد، بهتر است از فردی که به وی اعتماد کامل دارید در این زمینه کمک بگیرید.

 متولدین مهر ماه می‌توانند از سنگهای مونستون و اوپال استفاده کنند. مونستون چندین رنگ دارد . سفید مایل به آبی، مایل به سبز و مایل به صورتی آن در طبیعت یافت می‌شود. سنگی است که روی اختلالات هورمونی خیلی تاثیر مثبتی دارد بخصوص شیر مادران را افزایش می دهد. این سنگ روی تیروئید هم اثر مثبت دارد و باعث می شود موانع احساسی شخص از بین برود.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه آبان

آبان ماهی ها تمرکز بالا و هیجان شدیدی برای انجام امور دارند. آن ها کارآگاه های ذاتی هستند و از این کنجکاوی درونی خود می توانند برای حل مسائل مالی و داشتن برنامه های دقیق اقتصادی کمک بگیرند. بنابراین در پس انداز و سرمایه گذاری، انسان های موفقی خواهند بود.

همچنین این افراد حس رقابتی شدیدی هم دارند که کمک می کند در شغل خود موفق بوده و برای رسیدن به پیروزی های بیشتر، برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند. متولدین آبان روی رفتار خود کنترل زیادی دارند ازاین رو بی گدار به آب نمی زنند و از روی هیجان تصمیمات بزرگ اتخاذ نمی کنند. البته این امکان هم وجود دارد که گاهی در این مسیر زیاده روی کنند. به همین خاطر توصیه می شود که تا حدی هم از زندگی و دارایی های خود لذت ببرید.

 سیترین و یاقوت قرمز سنگ های متولدین این ماه هستند. یاقوت قرمز برای بیماریهای ویروسی و اپیدمی، همچنین درمان تب مفید است. این سنگ بیحسی و رخوت را از بین می‌برد و از زایمان زودرس جلوگیری می‌کند. یاقوت قرمز ایمنی بدن را افزایش می‌دهد و از لحاظ روانی هم باعث رهایی از وابستگی های روانی می‌شود. از زمان قدیم متداول بوده که به زوجهای جوان توصیه می‌شده این سنگ را برای وفای بیشتر نسبت به شریک زندگی به گردن بیاویزند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه آذر

به عنوان یک آذر ماهی، بیشترین پولی که هزینه می کنید در زمینه سفر کردن است. خیلی چیزها حتی اگر لوکس باشند نمی توانند شما را برای خرید وسوسه کنند اما وقتی صحبت از بازدید از یک مکان جدید به میان می آید، سریعا کارت اعتباری خود را از کیفتان بیرون می آورید.

آذرماهی ها به شدت برای آزادی خود ارزش قائل هستند و هر آنچه که آزادی شان را بگیرد را کنار می گذارند. این طرز فکر در مورد مسایل مالی هم مصداق دارد و از این رو هرگز زیر بار قسط و قرض و وام نمی روند. متولدین ماه آذر در برابر کمبودهای مالی و تغییرات مثبت اندیش بوده و با اینکه چندان به پس انداز کردن اعتقادی ندارند، اما همه تلاش خود را به کار می گیرند تا اهدافشان محقق گردد.

 رسیدیم به متولدین آذرماه و سنگ فیروزه. از سنگ فیروزه به عنوان سنگ حامی یاد شده است.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه دی

دی ماهی ها با نظم، واقع بینی، خوش فکری و توانایی به انجام رساندن امور، در مسایل مالی بسیار موفق هستند. آن ها بسیار حساب شده و با برنامه ریزی کارهای خود را به انجام می رسانند و به همین خاطر همیشه با نتایج بسیار خوبی همراه هستند.

نظم ذاتی متولدین این ماه به آن ها کمک می کند تا در صرف هزینه ها و پس اندازهای مالی بسیار موفق بوده و برنامه ریزی دقیقی برای سرمایه گذاری های آتی خود داشته باشند. این افراد هرگز از روی هیجان خرید نمی کنند. اما متاسفانه به شدت کم خرج و صرفه جو هستند به طوری که گاهی نمی توانند از داشته های خود استفاده کرده و از زندگی شان لذت ببرند.

بهتر است بین پس انداز کردن و صرفه جوییِ افراطی، تعادل ایجاد بکنید تا زندگی تان شادتر شود.

 نکته عجیبی است! متولدین دی ماه سنگ مخصوص به خود ندارند اما در عوض همه سنگها با تمام خواصشان برای آنها مفید هستند. پس آزاد هستید با توجه به علاقه و تمایلتان هر سنگی را که می‌خواهید انتخاب کنید

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه بهمن

متولدین بهمن یکی از خلاق ترین و غیر قابل پیش بینی ترین ماه های سال هستند. بهمنی ها خیال پردازهای بسیار خوبی به شمار می روند البته سر به هوا نیستند و می توانند از قوه تصور خود برای پیروزی در کارهایشان بهره بگیرند.

این افراد حتی در زمینه پس انداز و سرمایه گذاری نیز می توانند ابتکار به خرج دهند که مستقیما آن ها را به موفقیت می رساند. خوبی متولدین بهمن در این است که به خوبی می توانند بین پس انداز و ولخرجی تعادل برقرار کرده و در حین لذت بردن از زندگی کنونی خود، برای آینده شان نیز سرمایه گذاری کنند.

از آنجا که بهمن ماهی ها به کمک به مردم علاقه شدیدی دارند، ممکن است بخشی از درآمد و سرمایه خود را در امور خیریه و دفاع از حقوق دیگران خرج کنند.

 آماتیست، سنگ کریستالی بنفشی که به اضطراب پایان می‌دهد سنگ متولدین بهمن ماه است. این سنگ ضد اضطراب و کابوس است و برای کسانی که بدخواب هستند یا مدام کابوس می‌بینند توصیه شده است.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 فروردین 1396

متولدین ماه اسفند

متولدین ماه اسفند بسیار احساساتی بوده و در عالم خیال زندگی می کنند. البته با این توصیفات، همچنان می توانند یک کارمند کاملا خلاق و سخت کوش باشند که وظایفشان را به بهترین نحو به انجام می رساند.

اسفندی ها عموما ترجیح می دهند با جریان زندگی پیش بروند و خیلی به مسایل مالی کاری ندارند. این خصلت در مورد مسایل مالی زندگی چندان خوشایند نیست زیرا اگر خودتان نمی توانید برنامه اقتصادی داشته باشید، بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

متولدین آخرین ماه سال با مرجان پیوند برقرار می‌کنند. مرجان از گیاه دریایی به دست می‌آید و از رنگ قرمز پررنگ تا گل بهی و صورتی یافت می‌شود. چون منشاء آن کلسیم است روی بیماری استخوانها بخصوص راشیتیسم تاثیر مثبت می‌گذارد. مرجان برای استحکام دندانها مفید است و انعطاف پذیری را هم تقویت می‌کند. متولدین اسفندی که به راحتی نمی‌توانند خود را با محیط وفق دهند با همراه داشتن مرجان می‌توانند بر این ضعف فائق آیند

طالع بینی ماه تولد | سنگ ماه تولد |فال ماه تولد

منبع:rooziato.com

close

این مطالب را نیز ببینید!

فال روزانه | شنبه 26 آبان 1398

فال روزانه | شنبه 26 آبان 13983 امتیاز از 2 رای برای اطلاع یافتن از …