دوشنبه 23 تیر 1399

این بند ساعت هر چه را که می خواهید برایتان انجام می دهد

ساعت هوشمند , فناوری های نوین

با تغییر کوچکی در بند اپل واچ تان میتوانید آن رابه یک دوربین فیلم برداری تبدیل کنید

 

بطور معمولا دارندگان گجت ها و اسمارت فون ها برای خود چندین وسیله جانبی را تهیه می کنند تا در برخی شرایط خاص بتوانند بهترین استفاده را از گجت خود داشته باشند. شرکت Glide به تازگی یک بند جذاب برای اپل واچ را به کابران عرضه داشته است که قابلیت فوق العاده ای را به این ساعت هوشمند اضافه می کند.

 

سازنده این بند با قرار دادن یک دوربین دو مگاپیکسلی در بند جلو به عنوان دوربین سلفی و دوربین ۸ مگا پیکسل در سمت دیگر بمنظور عکاسی از نمای روبرو امکان فیلم برداری را برای کاربر براحتی مهیا کرده است. روی بند CMRA یک دکمه قرار داده شده است که با فشار دادن آن عکس گرفته شده ثبت خواهد شد و با نگه داشتن آن به مدت چند ثانیه فیلم برداری با کیفیت HD آغاز خواهد شد.

 

به گفته سازنده این بند پس از هر بار شارژ صدها عکس یا ۳۰ دقیقه فیلم خواهد گرفت. همچنین سوییچ کردن بین دوربین های جلو و عقب با دوبار فشار دکمه امکان پذیر خواهد بود. متعادل کردن شیب ها،لنز، کاهش نویز و بهینه سای پیکسل ها بعلاوه ۸ گیگابایت حافظه داخلی برای ذخیره سازی تصاویر از جمله دیگر امکانات این بند است.

 

در این بند یک اپلیکیشن چت برای آیفون و اپل واچ نیز تدارک دید شده است؛ همچنین به لطف این دوربین می توانید بدون نیاز به آیفون پیام از پیش ضبط شده ای را برای دیگران ارسال کنید. این محصول برای خریداران همراه با یک داک رایگان مجهز به پک باتری داخلی اس که انرژی ذخیره شده در آن برای دو  بار شارژ کامل بند و ساعت در سفر کفایت می کند ارائه می شود.

قیمت این محصول ۱۴۹ دلار است که تا سال ۲۰۱۷ به ۲۴۹ دلار افزایش خواهد داشت.

 

ساعت هوشمند , فناوری های نوین

 بند اپل واچ

 

ساعت هوشمند , فناوری های نوین

فناوری نوین

 

ساعت هوشمند , فناوری های نوین

 دوربین فیلم برداری در بند اپل واچ 

 

منبع:yjc.irاین مطالب را نیز ببینید!

هدفون‌های NEC قادر به تشخیص هویت شما هستند!

هدفون‌های NEC   درست است که امروزه می‌توانید با اثر انگشتتان گوشی هوشمند خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.