چگونه هانیه توسلی و ترانه علیدوستی بازیگر شدند؟

هانیه توسلی ، بازیگران معروف
هانیه توسلی , لاله اسکندری و ترانه علیدوستی جزو بازیگران توانا و پرطرفدار سینمای ایران هستند که میخواهیم بدانیم چگونه بازیگر شدند.

چگونگی بازیگر شدن هانیه توسلی

سینما در مقام یک هنر ـ صنعت ـ رسانه در جهان انسان معاصر به واسطه جذابیت های ذاتی و البته وسوسه های شغلی که نام و نان را توامان به ارمغان می آورد، بیش از دیگر هنرها مورد توجه جوانان قرار گرفته است. اگر شما هم دوست دارید بدانید بازیگران معروف چگونه بازیگر شدند با ما همراه باشید.

تمام علاقمندان به سینما دوست دارند بدانند که بازیگران حال سینما چه گونه به این حرفه وارد شدند. بعضی از این بازیگران با بازی در یک پلان درخشیدند و نامی برای خود دست و پا کردند.

هانیه توسلی چگونه بازیگر شد؟

هانیه توسلی جزو کسانی است که رشته تحصیلی اش با کاری که اکنون انجام می دهد، متناسب است. تحصیل کرده ادبیات نمایشی است و کار بازیگری را از تئاتر شروع کرده است تا بالاخره در فیلم کوتاه «روی جاده نمناک» به کارگردانی مهدی کرم پور، جلوی دوربین می رود. تست دادن او در دفاتر مختلف سینمایی آن قدر پیش رفت که تنها یک سال و نیم بعد از آمدنش از همدان به تهران، در مجموعه تلویزیونی «غریبه» بازی کرد.

هانیه توسلی

ماجرای بازیگر شدن هانیه توسلی   

 

لاله اسکندری چگونه بازیگر شد؟

لاله اسکندری وقتی خیلی بچه بود جلوی دوربین ظاهر شد. عمویش کارگردان و فیلم نامه نویس بود و وقتی او ۵ ساله بود، جلوی دوربین فیلم ۸ میلی متری عمویش رفت تا جرقه بازیگر شدن به سرش بیفتد. چند سال بعد هم در فیلم کوتاه «بازیگر فیلم زن لر» از روح انگیز ساقی نژاد بازی کرد و پایش به سینما و تلویزیون باز شد؛ هرچند درس خواندن او در دانشکده هنر و معماری هم او را به فضاهای هنری نزدیک کرد. سال ۷۸ برای اسکندری سال دیده شدن بود؛ یک نقش کوتاه در «متولد ماه مهر» کافی بود تا لاله اسکندری جا پایش را در سینما محکم کند.

هانیه توسلی

لاله اسکندری چگونه وارد سینما شد

 ترانه علیدوستی چگونه بازیگر شد؟

 
او حالا بازیگر توانای سینماست. ترانه از طریق کلاس های بازیگری وارد سینما شد. دبیرستانی بود که در کلاس های امین تارخ ثبت نام کرد و با معرفی او به صدرعاملی برای نقش ترانه پرنیان، انتخاب شد؛ نقشی که او را در نخستین حضور سینمایی اش به سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن رساند. جالب این جاست که هنوز هم در کلاس های بازیگری امین تارخ، فیلم نخستین تست بازیگری ترانه برای تازه واردها پخش می شود.
 
هانیه توسلی

نحوه ورود ترانه علیدوستی به سینما

 

چگونه هانیه توسلی و ترانه علیدوستی بازیگر شدند؟

این مطالب را نیز ببینید!

تصاویر جدید چهره های ایرانی در خرداد 99 سری دوازدهم

تصاویر جدید چهره های ایرانی در خرداد 97 سری دوازدهم   در روزگاری که جامعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.