دوشنبه 4 تیر 1397
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / حمله زنان عصبانی به مهران مدیری!

حمله زنان عصبانی به مهران مدیری!

حمله زنان عصبانی به مهران مدیری!
به این مطلب امتیاز دهید
مهران مدیری ، برنامه دورهمی
برنامه دورهمی با مسخره کردن حق طلاق زنان که به نوعی استندآپ کمدی مهران مدیری در این برنامه بود واکنشهای زیادی را در فضای مجازی برانگیخت.

حمله زنان به مهران مدیری به خاطر مسخره کردن حق طلاق

مهران مدیری کمدین ایرانی در برنامه تلویزیونی دورهمی پنج شنبه شب ۱۸ آذر، مردانی را که حق طلاق به همسرشان داده اند، «جوگیر» نامیده و مسخره کرده است.

«جوگیر» و «مظلوم»؛ اینها عباراتی بودند که از سوی مهران مدیری، مجری و کارگردان برنامه «دورهمی» به مردانی لقب داده شد که به زنانشان حق طلاق می دهند. او با روی صحنه آوردن خانواده ای که زن حق طلاق را به دست آورده بود، به نوعی به تمسخر این موضوع پرداخت و همین موضوع باعث شد موج اعتراض ها به این برنامه بالا بگیرد.

برنامه دورهمی مهران مدیری از آن دسته برنامه هایی است که توانست مخاطبان خاص خود را در شبکه نسیم با خود همراه کند؛ برنامه ای که هر چند به مسائل روز جامعه می پردازد، ولی تا به حال حواشی زیادی نیز به همراه داشته است، حواشی که گاه کار را به عذرخواهی رسمی مهران مدیری روی آنتن برنامه هم کشانده است.

مهران مدیری

مهران مدیری کارگردان برنامه دورهمی

 سری جدید دورهمی باز هم با حواشی زیادی روبه رو بوده است؛ از تیکه پرانی مهران مدیری به رانندگی بانوان تا طعنه اش به افرادی که جلوی سفارتخانه ها شمع روشن می کنند، تا انتشار خبری مبنی بر حذف صحبت های معصومه ابتکار از برنامه «دورهمی».

در آخرین مورد از این دست، صحبت های مدیری در دورهمی درمورد علل افزایش طلاق در جامعه باعث واکنش هایی در شبکه های اجتماعی شده است. به گونه ای که عده ای که خود را طرفدار حقوق زنان می خوانند، به مدیری تاخته که چرا به واگذاری حق طلاق زنان انتقاد کرده است.

مهران مدیری

برنامه پر حاشیه مهران مدیری

با عدم پخش این برنامه در شب گذشته مجدد به این حاشیه ها دامن زده شد، پیش از این روابط عمومی این برنامه اعلام کرده بود که عدم پخش این برنامه هیچ ربطی به مسائل اخیر ندارد و صرفا به خاطر حاضر نبودن برنامه ضبط شده کافی است:«مجموعه تلویزیونی «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری که بزودی وارد مرحله تولید سری جدید خود خواهد شد، به دلیل تعداد کم قسمت های از پیش ضبط شده و نیاز به زمان کافی برای تولید قسمت های جدید از این پس به صورت دو شب در هفته (پنجشنبه و جمعه شب ها) روی آنتن می رود.»

 حواشی برنامه دورهمی

با این همه باز هم شبکه های اجتماعی محل بحث در مورد حواشی پیش آمده شده است. حتی در برخی موارد عنوان شده بود که «فشار ها بر مدیری و تیمش» باعث عقب نشینی آنان شده است و تا مدتی برنامه پخش نخواهد شد.

 حال باید دید که مهران مدیری می تواند این حاشیه جدید برای آخرین کار تلویزیونی خود را مدیریت کند یا اینکه به سان دفعات قبل (مثل تراشیدن موهای نیما فلاح یا سبیل های سروش صحت) با عقب نشینی به حواشی خاتمه می دهد.

حق طلاق زنان کار دست دورهمی مهران مدیری داد

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

علت شایعه ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا مشخص شد

علت شایعه ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا مشخص شدبه این مطلب امتیاز دهید شب گذشته …