شنبه 28 بهمن 1396
صفحه اصلی / رموز خانه داری / آموزش قلاب بافی و بافتنی / آموزش شال و کلاه بافتنی مارپیچ

آموزش شال و کلاه بافتنی مارپیچ

طرز بافت این مدل بسیار زیبا را برای شما عزیران قرار داده ایم امیدواریم که از بافت آن لذت ببرید

نحوه بافت :

دانه های در نظر گرفته برای این نوع گیس باف ۹ دانه در کل باید تعداد دانه هایی که در نظر میگیرید ب ۳ قابل قسمت باشه برای این کلاه بجز ۹ دانه ۴ دانه برای حاشیه های کناری گیسباف در نظر میگیریم . دانه های حاشیه باید از رو ببافید تا مدل گیس خودش نشون میده.

برای کلاه اندازه دور سر دانه بندازید. اگه میخواین ۶ تا گیس بیفته ۴۵ دانه فقط برای گیسها در نطر بگیرید و ۲ دانه بین هر گیس در نظر بگیرید و ۲ دانه هم کناره ها و برای شروع دو رج اول ۱ زیر ۱ رو ببافید و بعد تقسیم بندی دانه ها رو انجام بدین ۹ تا زیر ۲ تا رو به همین ترتیب و بعد ۵ رج دانه ها رو به همون صورت که میبینید ببافید

برای زدن مدل پیچ اول باید روی ۶ تا دونه اول پیاده کنید ۳ دانه اول روی میل نگه میدارید و ۳ دانه دوم با میل کمکی میگیرد و این ۳ دانه رو از زیر ببافد و حالا ۳ دانه اول از زیر ببافید به این صورت یک پیچ انداختین حالا ۳ دانه سوم ببافید این مدل روی گیسهای دیگه تکرار کنید و بعد باز ۵ رج ببتفید حالا باید مدل روی ۶ تای دوم پیاده کنید ۳ دانه اول میبافید و این کار روی ۶ دانه بعدی تکرار میکنید.

به همین صورت تا بالا باید این چند رج تکرار کنیددتا گیس باف شما شکل بگیره  تابلندی دلخواه ببافیدو به بالای کلاه رسیدین دانه کم کنید و بالای کلاه جمع کنید برای شال گردن همین کار باید تکرار کنید

یک دنیا آرامش، یک دنیا احساس خوب و رسیدن به همه چیز توی دنیا با عمل به قوانین کائنات. قانون جذب را درست یاد بگیرید و هر چه که میخواهید با آن به دست بیاورید. (همراه فایلهای صوتی امیر شریفی)

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش کلاه بافتنی بچه گانه

آموزش بافت کلاه 72دانه سربیاندازید با نخ نسبتا ضخیم .رج اول32 دانه به زیر ببافید …

پاسخ دهید