دوشنبه 27 خرداد 1398
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / فصل دوم شب کوک تولید می‌شود؟ / خبری از باربد بابایی نیست!

فصل دوم شب کوک تولید می‌شود؟ / خبری از باربد بابایی نیست!

اخباربازیگران,اخبارفرهنگی,شب کوک

 گمانه زنی ها در خصوص تولید شدن یا تولید نشدن فصل دوم برنامه تلویزیونی “شب کوک” همچنان ادامه دارد و باربد بابایی هیچ پاسخی در خصوص پرسش های مطرح شده دراین زمینه نمی دهد.

به گزارش  میزان، چند ماهی از پایان پخش فصل اول برنامه “شب کوک” از شبکه نسیم می گذرد و در این مدت نفرهای اول تا سوم در دنیای موسیقی درحد خودشان شناخه شده اند و حتی برخی از آنها اقدام به تولید قطعه موسیقی هم کرده اند.

در روزهای قبل مطلبی منتشر شد که درآن نفرات اول و سوم برگزیده برنامه “شب کوک” به نوعی دست به افشاگری زده بودند و مباحثی را از پشت صحنه ساخت و چگونگی راهیابی نفرات برتر به مرحله نهایی بیان کرده بودند که در نهایت و با وجود واکنش هایی که مجری برنامه در کانال تلگرامی خود نشان داد این صحبتها بی نتیجه ماند.

همچنین باربد بابایی کارگردان و مجری برنامه “شب کوک” که چندی پیش اعلام کرده بود گروه سازنده این برنامه درحال برنامه ریزی برای تولید سری جدید “شب کوک” و همچنین تماشای فیلم های ارسالی مخاطبان هستند، این روزها به هیچ عنوان حاضر به صحبت  کردن و پاسخگویی به پرسش ها درباره این برنامه نیست.

مهدی یغمایی که در فصل اول این برنامه همراه با فریدون آسرایی، پوریا حیدری و فرهاد برنجان در زمره داوران قرار داشت،‌ زمان احتمالی پخش فصل دوم “شب کوک” را زمستان امسال دانسته اما باید دید بابایی به عنوان کارگردان ودمیرچی به عنوان تهیه کننده به واقع اثر جدیدی برای ارائه به مخاطب دارند یا در راستای تمرکز بر موضوعات مالی و اهداف از پیش تعیین شده، در ورطه تکرار در جا می زنند؟!

 

فصل دوم شب کوک تولید می‌شود؟ / خبری از باربد بابایی نیست!
4 امتیاز از 1 رای

این مطالب را نیز ببینید!

تصاویر جذاب و دیدنی روز – چهارشنبه 5 آبان 96

جشنواره “روز مرگ” مکزیکی ها در شهر سائوپائولو برزیل بدون شرح اثر شکلاتی در مسابقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.