جمعه 4 خرداد 1397
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / بنیامین،‌خواجه امیری و چاوشی این روزها چه می‌کنند؟

بنیامین،‌خواجه امیری و چاوشی این روزها چه می‌کنند؟

بنیامین،‌خواجه امیری و چاوشی این روزها چه می‌کنند؟
به این مطلب امتیاز دهید
در این گزارش به آخرین فعالیت های خواننده های موسیقی پاپ کشورمان از جمله احسان خواجه امیری،‌ محسن چاوشی،‌ علی لهراسبی و بنیامین بهادری می پردازیم.

به گزارش میزان، خواننده های عرصه موسیقی پاپ این روزها درگیر اجراهای صحنه ای و همچنین تولید آلبوم های جدید خود هستند که در ادامه به فعالیت چند تن از پرطرفدارترین خواننده های عرصه موسیقی می پردازیم.

** احسان خواجه امیری
احسان خواجه امیری که در کنسرت اخیر خود تیزر آلبوم جدیدش با عنوان “سی سالگی” را برای مخاطبانش پخش کرد این روزها درگیر آخرین مراحل مربوط به انتشار جدیدترین اثر موسیقایی خود است.

او درباره آلبوم “سی سالگی” خبر از صدور مجوز این اثر داده است و علاقمندان به صدای این خواننده پاپ می توانند به زودی شاهد انتشار آلبوم سی سالگی باشند.

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,خوانندگان

 

** محسن چاوشی
محسن چاوشی که بدون شک پر طرفدارترین موسیقی پاپ محسوب می شود این روزها ساخت نخستین موسیقی مربوط به فصل دوم سریال شهرزاد را آغاز کرده تا بار دیگر محبوبیت خود را نزد هوادارانش چند برابر کند.

آلبوم اخیر چاوشی “امیر بی گزند” نام دارد که با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان روبرو شد.

** علی لهراسبی
لهراسبی که قطعه پرواز را به تازگی منتشر کرده این روزها در تدارک کنسرت تابستانی خود است تا بار دیگر عاشقانه هایش را در تهران طنین انداز کند.

یزدان فر رهبر ارکستر این خواننده موسیقی پاپ در گفتگویی که چندی پیش با میزان داشت به این موضوع اشاره کرد که علی لهراسبی این روزها مشغول جمع آوری آلبوم جدیدش است.

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,خوانندگان

 

** بنیامین
بنیامین بهادری هم اکنون مشغول ضبط قطعه های فارسی فیلم سینمایی سلام بمبئی است.

او که در این اثر خودش هم نقش آفرینی کرده،‌ در تولید قطعه های این فیلم سینمایی با فرید احمدی و امیر قدیانی همکاری می کند.

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,خوانندگان

 

loading...