سه شنبه 25 مهر 1396
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / گلایه شهرام قائدی از سینمای طنز

گلایه شهرام قائدی از سینمای طنز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 76 امتیاز
:

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,شهرام قائدی

شهرام قائدی که به تازگی با فیلم “ناردون” روی پرده های سینما رفته، با گلایه از وضعیت سینمای کمدی از قصد خود برای بازی در نقش های جدی خبر داد.

به گزارش میزان، شهرام قائدی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اصرارش بر بازی نکردن در فیلم های کمدی در دو سال گذشته فیلم “ناردون” را اثری خواند که توان رد کردن آن را به سبب کارنامه پربار کارگردانش نداشته است.

قائدی ضمن اشاره به علاقه خود به سینمای کمدی از بعضی همکارانش به تندی گلایه کرد و گفت: من به شخصه کمدی را دوست دارم اما برای یک عده بسیار زیادی کمدی چیپ شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: به جرات می توانم بگویم و از کسی هم نمیترسم، سه چهار نفر سینمای کمدی ما را در دست گرفته اند، بقیه قرار است فقط باشیم. قصد اسم بردن ندارم. همه ما در فضای کمدی توانایی هایی داریم و اینطور نیست که فقط دو سه نفر بتوانند از این شرایط و فضا استفاده کرده و بار بر دوش بکشند. متاسفانه عدالتی در سینمای کمدی وجود ندارد.

قائدی تصریح کرد: من به شدت از این قضیه شاکی هستم، اگر به دنبال این هستم که وارد نقش منفی شوم برای این است که کار راحت را آنها می کنند، نقد می شوند، جایزه می گیرند، دیده می شوند ولی به استثنای سه نفر در سینمای کمدی مابقی فقط هستند و می گویند فلانی با مزه است. من نمی خواهم در نقش آدم های بامزه باشم.

 

 

راهکاری که حتی از بوتاکس نیز سریعتر تاثیرات خود را نشان می دهد

به جای رنگ کردن مو برای رفع سفیدی از این روش استفاده کنید

جوش های صورت را با این راهکار گیاهی رفع کنید(فوق العادست)

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

پوراندخت مهیمن: «ماه و پلنگ» سریال پر مخاطبی خواهد شد

85 امتیاز : بازیگر سریال «ماه و پلنگ» گفت: بهتر است تا درباره نقشم در …

پاسخ دهید