سه شنبه 25 مهر 1396
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / عزیزی: حاتمی‌کیا شیدای سینما است / سیاسی کردن آثار هنری به سینما لطمه می‌زند

عزیزی: حاتمی‌کیا شیدای سینما است / سیاسی کردن آثار هنری به سینما لطمه می‌زند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 45 امتیاز
:

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,عزیزی

خبرگزاری میزان- محمود عزیزی بازیگر فیلم “بادیگارد” حاتمی کیا را عکاس سینما خواند و تجربه همکاری با وی را اتفاقی مثبت در پرونده سینمایی خود دانست.

محمود عزیزی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان همکاری با ابراهیم حاتمی کیا در فیلم سینمایی “بادیگارد” را تجربه ای شیرین و سودمند خواند و گفت: به عنوان یک کارگردان من او را یک عکاس بی نظیر دیدم که به فیلم فکر نمی کرد بلکه به، فریم به فریم فیلم فکر می کرد.
 
وی در ادامه افزود: حاتمی کیا حساسیت جانانه ای داشت و بسیار به تمامی زوایا دقت می کرد. او فیلم ساختن را بلد است و خارج از بحث محتوا با قاعده ساخت یک اثر سینمایی به خوبی آشناست و بعد به راحتی می تواند به همزبانی با فیلم بردار خود برسد و خروجی آن هم می شود این پلان های متفاوتی که می بینید.

بازیگر فیلم “بادیگارد” گفت: برای من که تجربه کمی در سینما دارم بازی در “بادیگارد” تجربه بسیار خوبی بود. بر خلاف چیزهایی که شنیدم، من از حاتمی کیا نامهربانی، کم حوصلگی و بداخلاقی نسبت عوامل و فیلم ندیدم. اتفاقاً خیلی حوصله دارد. هیچ فریمی نبود که از منظر دید او رد شده باشد چون او شیدای سینما است.

عزیزی در مورد عدم استقبال و حمایت از فیلم هایی همچون “ایستاده در غبار” گفت: اتفاق بدی که افتاده این است که ما همه چیز را سیاسی می کنیم. آثار طی این سیاسی کاری دچار حادثه می‌شوند و اصل قضیه کاملاً به فراموشی سپرده می شود.

 

 

راهکاری که حتی از بوتاکس نیز سریعتر تاثیرات خود را نشان می دهد

به جای رنگ کردن مو برای رفع سفیدی از این روش استفاده کنید

جوش های صورت را با این راهکار گیاهی رفع کنید(فوق العادست)

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

رنجبر: غفوریان برای حضور در زیر آسمان شهر4 از من دعوت کرد / فکر نمی‌کنم عمرم اجازه دهد باز هم بازی کنم

57 امتیاز :  رنجبر با اشاره به اینکه مهران غفوریان از او برای حضور در …

پاسخ دهید