عکس سفره های افطاری

عکس سفره افطار

 سفره افطاری حرم امام رضا

 سفره افطار سنتی

همچنین آش‌هایی که حبوبات و رشته زیاد دارند مانند آش رشته، ممکن است معده را اذیت کنند و برای افطار مناسب نیستند

عکس سفره افطاری ,سفره افطاری رهبر جمهوری اسلامی,سفره افطاری مجلسی, تزیین سفره افطار جدید,تزیین زولبیا بامیه افطار,چیدمان سفره افطار,سفره افطاری ماه رمضان,سفره سحری,تزیین سفره افطاری, سفره افطاری زیبا ,, تزیین شله زرد, تزیین حلوا ,تزیین خرما, تزیین فرنی

عکس سفره های افطاری

 افطاری ساده

عکس سفره های افطاری ایرانی

آب ولرم، خرما و یا آب ولرم و یک قاشق عسل بهترین گزینه برای باز کردن روزه است. همچنین، توصیه می‌شود، در وعده افطار، آب و مایعات سرد به عنوان اولین انتخاب در وعده افطار استفاده نشود.

عکس سفره افطاری ,سفره افطاری رهبر جمهوری اسلامی,سفره افطاری مجلسی, تزیین سفره افطار جدید,تزیین زولبیا بامیه افطار,چیدمان سفره افطار,سفره افطاری ماه رمضان,سفره سحری,تزیین سفره افطاری, سفره افطاری زیبا ,, تزیین شله زرد, تزیین حلوا ,تزیین خرما, تزیین فرنی

از پرخوری چه در وعده افطار و چه در سحر پرهیز شود و نوشیدنی‌ها و میوه حداقل با یک تا دو ساعت فاصله از غذا مصرف شود.

 افطاری ماه رمضان

خواب با شکم پر بلافاصله بعد از سحر توصیه نمی‌شود، خواب بلافاصله پس از افطار صحیح نیست اما خواب در ساعات اولیه شب توصیه می‌شود، اشخاصی هم که توفیق عبادت‌های شبانه را در این ماه دارند لازم است حداقل 5 تا 6 ساعت خواب آرام را برای خود پیش‌بینی نمایند.

 سفره افطار برای مهمان

عکس از سفره های افطاری

مصرف میوه‌هایی مثل خیار، هندوانه، خربزه، انگور، گلابی، انار، سیب، به، آلبالو و زردآلو در فاصله بین افطار و سحر توصیه می‌شود.

 سفره افطاری لاکچری

غذاهایی که در آنها مقدار زیادی سیر به کار رفته باعث افزایش تشنگی می‌شود.

بهتر است از سبزیجاتی از جمله کاهو در این ماه در رژیم غذایی استفاده شود.

سفره های افطاری

در هنگام افطار باید میوه های غنی از پتاسیم مصرف کنیم. خرما یک منبع غنی و فوق العاده از مواد مغذی و یک گزینه ی عالی برای باز کردن روزه است. نه تنها به سرعت باعث هیدراته شدن و تامین آب بدن می شود بلکه انرژی از دست رفته شما را بر می گرداند و خیلی سریع احساس سرحال بودن و شادابی می کنید.

 افطاری

در فاصله ی افطار تا سحر مایعات کافی بنوشید. تا جایی که می تونید در هنگام افطار و تا وقتی که می خواهید بخوابید آب، آبمیوه های طبیعی و نوشیدنی های مفید بخورید تا از کمبود آب بدن جلوگیری شود.

در هنگام افطار از مصرف نوشیدنی های گازدار و فرآوری شده پرهیز کنید. آب معمولی و یا آب نارگیل بهترین گزینه ها برای رفع تشنگی در هنگام افطار هستند.

 تزیین سفره افطار مجلسی

عکس افطاری

مصرف مواد غذایی حاوی فیبر و قندهای پیچیده مثل انواع سبزیجات و میوه ها، به جای استفاده از مواد حاوی قندهای ساده و چربی فراوان مثل حلوا (آن هم به میزان زیاد) توصیه می گردد.

نوشیدن زیاد آب و انواع شربت ها برای رفع تشنگی، نه تنها باعث کنترل آن نخواهد شد، بلکه باعث دفع سریع ادرار نیز می گردد.

این مطالب را نیز ببینید!

تزیین سفره ی ماه رمضان

تزیین سفره ی ماه رمضان را مشاهده میکنید فاصله میان افطار و شام از مهم‌ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.