یکشنبه 17 آذر 1398
صفحه اصلی / اخبار / اخبار ورزشی / علی کریمی: از اوضاع پرسپولیس ناراحتم / متأسفم که برخی افراد کار را به اینجا کشاندند

علی کریمی: از اوضاع پرسپولیس ناراحتم / متأسفم که برخی افراد کار را به اینجا کشاندند

اخبار,اخبار ورزشی,علی کریمی

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: «امیدوارم روزی برسد که دلسوزان واقعی پرسپولیس در کنار این تیم باشند و از این باشگاه دور نشوند.»

علی کریمی دوشنبه شب در مراسم خیریه ای  که به میزبانی لیلا بلوکات برگزار شد شرکت کرد.

 

در این مراسم که سعید معروف، اکبر عبدی، امیر عرب،فریبا کوثری، مهدی مهدوی، پرستو صالحی و پوریا پورسرخ هم در آن حضور داشتند پیراهن علی کریمی به نفع کودکان سرطانی به حراج گذاشته شد.

 

کریمی در حاشیه این مراسم در پاسخ به پرسشی درباره اینکه چه نظری درباره وضعیت پرسپولیس دارد اظهار داشت: «درباره پرسپولیس چیزی ندارم بگویم. بهتر است مردم درباره باشگاه قضاوت کنند. فقط می گویم برای برخی افراد متاسفم که کار را به اینجا کشاندند.»

 

وی درباره اینکه برخی هواداران پرسپولیس در روزهای اخیر نسبت به روند باشگاه اعتراض داشته اند گفت: «هواداران هر چیزی بگویند حق دارند. من به شخصه ناراحتم و نمی خواهم درباره پرسپولیس صحبت دیگری کنم. فقط امیدوارم روزی برسد که دلسوزان واقعی پرسپولیس در کنار این تیم باشند و از این باشگاه دور نشوند.»

 

کریمی افزود: «باور کنید در این روزها بیشتر از آنکه پیگیر پرسپولیس باشم، دنبال والیبال و بازی های تیم ملی در لیگ جهانی والیبال بودم. خوشحالم که تیم ملی والیبال مردم را شاد کرد. امیدوارم این روند در مسابقات آینده تیم ملی والیبال ادامه داشته باشد.»

اخبار ورزشی – کاپ

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

این مطالب را نیز ببینید!

افشای راز دیگر پرستو صالحی 1 سال پس از ماه عسل

پرستو صالحی پارسال در ماه عسل از رازهای زندگی خود گفت اما نتوانست کامل همه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*******