یکشنبه 30 مهر 1396
صفحه اصلی / مد و لباس / مدل سیسمونی و تزئینات / سیسمونی نوزاد دختر ۲۰۱۷ – 96

سیسمونی نوزاد دختر ۲۰۱۷ – 96

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 14 امتیاز
:

عکس چیدمان سیسمونی

تزیین سیسمونی نوزاد پسر

تزیین سیسمونی نوزاد

سیسمونی نوزاد دختر, سیسمونی نوزاد دختر ,

سیسمونی نوزاد دختر  ,سیسمونی نوزاد پسر, سیسمونی نوزاد پیرگاردین ,سیسمونی نوزاد

تزیین سیسمونی نوزاد دختر

عکس تزیین سیسمونی نوزاد دختر

 سیسمونی نوزاد دخترانه

 

سیسمونی نوزاد دخترانه

تزیین سیسمونی دختر

تزیین سیسمونی دختر

مدل سیسمونی نوزاد دختر

سیسمونی نوزاد دختر 94

مدل سیسمونی نوزاد دختر

چیدمان سیسمونی

رنگ سیسمونی دخترانه

چیدمان سیسمونی پسر

سیسمونی نوزاد دختر

سیسمونی نوزاد دختر 2018

سیسمونی نوزاد دختر

عکس سیسمونی نوزاد دختر

رنگ سیسمونی دخترانه

سیسمونی نوزاد دختر 2016

 

سیسمونی نوزاد دختر ۲۰۱۶سیسمونی نوزاد دختر, سیسمونی نوزاد دختر ,2016 سیسمونی نوزاد دختر 94 ,سیسمونی نوزاد پسر, سیسمونی نوزاد پیرگاردین ,سیسمونی نوزاد

راهنمای خرید لوازم بهداشتی نوزاد

لیست وسایل بهداشتی سیسمونی هر سال تغییر می کند. اغلب معروف ترین آنها عبارت است از:شیردوش، شیشه شیر، پستانک نوزادی که البته از معمولی تا مدل های ارتودنسی دار موجود است، کرم های بهداشتی، دماسنج، ناخن گیر، دندان گیر، پوشک، دستمال مرطوب، پودر بچه و… همگی جزئی از این مایحتاج می باشد که به مرور هم می توانید آن را تهیه نمایید.

راهنمای خرید اسباب بازی سیسمونی

یک اسباب بازی خوب بهتر است با توجه به رده سنی خاص کودک تعیین شود و پس از خرید هم در آن بازه سنی در اختیار کودک قرار گیرد.

اسباب بازی هایی که رنگ های شاد و جنس مقاوم داشته باشند را ترجیح دهید. در ۴ ماه اول دوره نوزادی بهتر است از وسایل بازی درشت تر استفاده کنید تا خطرآفرین نشود.

اسباب بازی های موزیکال برای کودکان نوپا جذاب تر است اما هرچه وسایل بازی امکان دست ‍ورزی بیشتری را مهیا کند مثل خمیر های بهداشتی، گل رس و… برای کودکان جذاب تر است؛ البته کودکان امروز به وسایل خانه مثل ظروف منزل یا عصا و چوب های معمولی و… علاقه بیشتری دارند. می خواهیم بگوییم که مطمئن باشید افراط در خرید اسباب بازی به معنی تضمین لذت از بازی و کمک به رشد کودک نیست. بهتر است حوصله والدین و مهیاکردن بستر بازی بدون خطر و سالم با وسایل بازی را هم برای کودکان تدارک ببینید.

نکات مهم در خرید سرویس چوب:

قبل از خرید تخت و کمد خوب و منصفانه با خودتان فکر کنید که اگر کودک شما کمد مستقل نداشته باشد، می توان با اختصاص یکی دو قسمت از کمد خودتان به لباس های او، نیاز به خریدن کمد را حذف کنید یا نه؟ بعضی از والدین واقعا در خانه خود برای اضافه کردن یک کمد دیگر فضای خالی ندارند اما فکر می کنند که واجب است نوزادشان کمد مستقل داشته باشد. سرویس چوب یک وسیله جاگیر است، برای آن به خوبی برنامه ریزی کنید تا فضای اتاق کودک یا اتاق مشترک والدین و کودک به نحو دردسرسازی محدود نشود.

سیسمونی نوزاد دختر ۲۰۱۷ – ۹۶


گرد آوری مطالب : iranbanou.com

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

عکس سیسمونی نوزاد ایرانی

80 امتیاز :    گرد آوری مطالب : iranbanou.com

پاسخ دهید