سه شنبه 28 اسفند 1397
صفحه اصلی / چهره ها / اخبار فرهنگی / ابراز نگرانی داریوش ارجمند از وضعیت برادرش

ابراز نگرانی داریوش ارجمند از وضعیت برادرش

به این مطلب امتیاز دهید

اخبار,اخبار فرهنگی , داریوش ارجمند

 

اخبار فرهنگی – ابراز نگرانی داریوش ارجمند از وضعیت برادرش

انوشیروان ارجمند – بازیگر پیشکسوت – 9 آذر ماه، به دلیل عارضه قلبی راهی بیمارستان شد و اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان پارسیان تحت مراقبت است.

ابراز نگرانی داریوش ارجمند از وضعیت برادرش داریوش ارجمند – بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون – به شدت از وضعیت جسمی بردارش – انوشیروان ارجمند – ابراز ناراحتی و نگرانی کرد.
 
انوشیروان ارجمند – بازیگر پیشکسوت – 9 آذر ماه، به دلیل عارضه قلبی راهی بیمارستان شد و اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان پارسیان تحت مراقبت است.
 
داریوش ارجمند در گفت‌وگویی با ایسنا‌، فقط از مردم خواست که برای برادرش دعا کنند.
 
وی افزود: همه چیز به خواست خدا بستگی دارد و من الان در شرایطی هستم که نمی‌توانم هیچ بگویم؛ فقط به شدت ناراحت هستم و برای برادرم دعا می‌کنم.
 
در پی این گفت‌وگو، برزو ارجمند – فرزند انوشیروان ارجمند – در یک تماس کوتاه تلفنی به خبرنگار ایسنا اعلام کرد که پدرش همچنان ممنوع‌الملاقات است و از مردم خواست که برای او دعا کنند.
 
یکی از پرستاران بخش سی‌سی‌یو بیمارستان پارسیان درخصوص حال عمومی انوشیروان ارجمند به خبرنگار ایسنا گفت: آقای ارجمند حال خیلی خوبی ندارند و اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. بهبودی حال ایشان فقط با خداست؛ برایش دعا کنید.
 
به گزارش ایسنا، انوشیروان ارجمند تاکنون در سریال‌هایی چون «مختارنامه»، «امام علی (ع)»، «روزی روزگاری» و «پنجمین خورشید» بازی کرده است. «دوئل»، «قاعده بازی»، «صبحانه‌ای برای دو نفر» و «محیا» نیز از کارهای این بازیگر پیشکسوت در حوزه سینماست. 

اخبار فرهنگی – ایسنا

 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

این مطالب را نیز ببینید!

چهره ها و بازیگران در شبکه‌های اجتماعی 2

چهره ها و بازیگران در شبکه‌های اجتماعی 25 امتیاز از 2 رای چهره ها و …