شنبه 30 دی 1396
صفحه اصلی / رموز خانه داری / آموزش قلاب بافی و بافتنی / روش بافت بلوز زنانه ( طرح پنجره ای )

روش بافت بلوز زنانه ( طرح پنجره ای )

بلوز طرح پنجره ای, روش بافت بلوز زنانه, بافت بلوز پسرانه, بافت بلوز از یقه, طرح بافت بلوز , بلوز بافتنی ,بلوز قلاب بافی, آموزش بافتنی ,آموزش قلاب بافی


طریقه بافت بلوز طرح پنجره
ای ( سایز ۳۸)
 وسایل مورد نیاز :
 ۱- کلاف ۱۰۰ گرمی     ۴عدد
 ۲- میل شماره ۵
مراحل بافت :
طریقه بافت جلو : ۹۴ سر انداخته.
رج ۱) همه از زیر
 رج ۲) همه از زیر، تا ۶ رج این دو رج را تکرار می‌کنیم.
 رج ۷) ۱۲ دانه از زیر، ۱۰ دانه کور شود(۲ تا یکی) ، ۱۰دانه از زیر، ۱۰ دانه کور شود تا آخر دانه ها، ۲ دانه از زیر برای حاشیه.
رج ۸) همه از زیر
 رج ۹) ۲ دانه از زیر برای حاشیه، ۱۰ دانه از زیر، ۱۰ دانه را دوباره سربیاندازید و ۱۰ دانه از زیر، ۱۰ دانه روی ۱۰ دانه کور شده رج قبل سرانداخته شود تا آخر دانه ها.
رج ۱۰) همه از زیر.
 رج ۱۱) ۲ دانه از زیر برای حاشیه ۱۰ دانه کور شود، ۱۰ دانه از زیر، ۱۰ دانه کور شود(۲تا یکی) تا آخر دانه‌ها به همین صورت بافت را ادامه می‌دهیم و هربار یک جابجایی در ۱۰ دانه‌ها ایجاد می‌کنیم تا ۴۲ سانت بافت را ادامه می‌دهیم، ۱۵ سانت دیگر بافت را به همین صورت ادامه می‌دهیم برای گودی یقه به اندازه ۱۷ سانت از هردو طرف سرشانه جدا کرده و دانه‌های وسط را کور می‌کنیم، ابتدا از سمت راست ۱۷ سانت جدا کرده بقیه دانه‌ها را در میل جداگانه قرار داده و ۱۷ سانت را ۵ سانت طبق مدل می‌بافیم. از سمت چپ هم ۱۷ سانت جدا کرده و دانه‌های وسط را کور کرده و ۱۷ سانت سمت چپ را طبق مدل ۵ سانت بافته بعد همه دانه‌ها را کور می‌کنیم.
طریقه بافت پشت : پشت بلوز را هم مانند تکه جلو بافته با ۹۰ دانه مانند مدل ادامه داده.
 طریقه بافت آستین: ۴۰ دانه سرانداخته و طبق مدل جلو و پشت ۴۳ سانتی متر می‌بافیم به صورت یک مستطیل بلندبدون هیچ کم کردنی.
 * نکته :
در این بلوز هم در حلقه آستین و آستین هیچ دانه‌ای کم نخواهد شد. آستین بعدی را هم به همین صورت می‌بافیم.  بعد از وصل کردن تک پشت، جلو و آستین‌ها برای یقه همه دانه‌های یقه را از یک گوشه سرشانه گرفته دور تا دور پشت و جلو را به صورت بافت رکن (هردو رج همه از زیر) ادامه می‌دهیم تا ۱۴ سانت همه دانه‌ها را کور می‌کنیم. بلوز ما آماده پوشیدن است.
بلوز طرح پنجره ای, روش بافت بلوز زنانه, بافت بلوز پسرانه, بافت بلوز از یقه, طرح بافت بلوز , بلوز بافتنی ,بلوز قلاب بافی, آموزش بافتنی ,آموزش قلاب بافی

روش بافت بلوز زنانه ( طرح پنجره ای )

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

یک دنیا آرامش، یک دنیا احساس خوب و رسیدن به همه چیز توی دنیا با عمل به قوانین کائنات. قانون جذب را درست یاد بگیرید و هر چه که میخواهید با آن به دست بیاورید. (همراه فایلهای صوتی امیر شریفی)

بلیط هواپیما

loading...

این مطالب را نیز ببینید!

اموزش بافت بلوز زنانه با قلاب

آموزش ژاکت قلاب بافی زنانه

برای شروع بافت بسته به سایز به اندازه فاصله سینه تا خط کمر دانه سر …

پاسخ دهید