پنج شنبه 2 خرداد 1398
صفحه اصلی / سرگرمی / عجیب و دیدنی و خواندنی / حرکت تعادلی باورنکردنی با تخم مرغ +عکس

حرکت تعادلی باورنکردنی با تخم مرغ +عکس

اخبار گوناگون – حرکت تعادلی باورنکردنی با تخم مرغ +عکس

“سو جونگو” یکی از رکورددارن گینس آن هم از نوع بسیار خاص است. این مرد رکوردی دارد که شاید هیچ کس نتواند به این زودی ها آن را از بین ببرد.

تخم مرغ یکی از شکننده ترین موادی است که در دنیا وجود دارد و با کوچکترین ضربه ای خواهد شکست همچنین به خاطر شکل عجیب بدنه اش تعادل خاصی ندارد و به راحتی به طرف پهلو می افتد و شروع به غلتیدن می کند. یکی از جالب ترین کارهایی که می توان با این ماده کرد حفظ تعادل آن در شرایط بسیار عجیب است.
“سو جونگو” یکی از رکورددارن گینس آن هم از نوع بسیار خاص است. این مرد رکوردی دارد که شاید هیچ کس نتواند به این زودی ها آن را از بین ببرد. سو می تواند تخم مرغ ها را بر روی عجیب ترین چیزها به صورت ثابت نگاه دارد. حفظ تعادل تخم مرغ آن هم روی سوزن حرفه اصلی این مرد است.

 

اخبار,اخبار گوناگون,حرکت تعادلی با تخم مرغ

 

این مرد چینی که در شهر چانگشا زندگی می کند هر ماده را از تخم شتر مرغ تا کوچکترین تخم مرغ ها روی نازک ترین وسایل مانند سر سوزن نگه می دارد. او خودش را استاد این حرفه می داند و اعتقاد دارد در دنیا هیچ کس دیگری وجود ندارد که بتواند این کار را انجام دهد.
او به مدت 6 سال است این کار را شروع کرده و حالا تنها 10 ثانیه برای او زمان لازم است تا تخم مرغ را روی سوزن متعادل نگه دارد. این زمان به نظر برای ثبت رکورد زیاد است اما در نوع خود باورنکردنی و جالب توجه است.او می گوید: حتی در سفرهای درون شهری با تاکسی و اتوبوس هم تخم مرغ ها به همراه من هستند.

اخبار,اخبار گوناگون,حرکت تعادلی با تخم مرغ

 

اخبار,اخبار گوناگون,حرکت تعادلی با تخم مرغ

 

اخبار گوناگون – باشگاه خبرنگاران

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

ازنظر شما این مطلب چه امتیازی دارد؟

این مطالب را نیز ببینید!

تصاویر جذاب و دیدنی روز – سه شنبه 14 اردیبهشت 96

نمایش خیابانی در شهر کیفینگ چین تظاهرات در مقابل سفارت مصر در شهر رم در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.